NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Technische Formelsammlung. 9.vydání [matematika]
Dessau: Kurt Gieck 1941. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na přední desce, na předsádce s malým štítkem knihkupectví, nečíslováno, malé 12° (8 x 11,5 cm)
Titul na přední desce vybledlý, hřbet a dolní rohy desek odřené, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Palais National de Malmaison. Ancienne Résidence du Premier Consul, Ancien Palais Impérial de Malmaison [Napoleon]
Bourguignon, Jean - Sabatté, Fernand
Versailles: Edition A. Bourdier kolem r. 1921. Fotoalbum s titulem na přední desce, VIII stran textu + 24 černobílých fotografií, malé 12° (17,5 x 12 cm, podélný formát)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Picasso, Dessins en Noir et en Couleur [katalog výstavy, malířství]
Paris: Galerie Louise Leiris 1971.Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a obrázkem na deskách, 99 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 12° (17 x 16,5, podélný formát)
Hřbet a desky lehce zašpiněné, hrany desek trochu odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Tajemství svaté krve - Tři svitky, dvojí krev, jediná šance na záchranu světa
Michael Byrnes
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2009. Vydání první, stran 412. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Rise and Fall of the Shah [Irán]
Saikal, Amin
Princeton: Princeton University Press 1980. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a podpisem, 279 stran, 4° (16 x 24 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Essential Stalin. Major Theoretical Writings 1905-52 [marxismus]
Franklin, Bruce (ed.)
London: Croom Helm 1973. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a červenou horní ořízkou, 511 stran, 4° (14 x 22 cm)
Obálka lehce natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 480Kč
Bez daně: 2 480Kč
For Palestine [Palestina]
Saraste, Leena
London: Zed Books Ltd. 1985. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a podpisem autorky, 96stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x30 cm)
Jako nová
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Scale Aircraft Modelling 2/1984, Vol. 6, No. 5 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Israel´s Lebanon War [Libanon]
Schiff, Ze´ev - Va´ari, Ehud
New York: Simon and Schuster 1984. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 320 stran, 4° (16 x 24 cm)
Obálka lehce natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Regards Dubai [průvodce]
Barrault, Michèle
Editions Michel Hetier 1994. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 98 stran s četnými černobílými a barevnými obr.,4° (16,5 x 24,5 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rules of the Communist Party of the Soviet Union [Komunistická strana Sovětského svazu]
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1961. Sešit s titulem na přední desce, 30 stran, 8° (12,5 x 20 cm)
Desky jen lehce zmuchlané, ohnutý roh titulního listu, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Report of the Party Board of the German Communist Party (DK) to the 6th Party Congress [Komunistická strana Německa]
Mies, Herbert
Düsseldorf: Parteivorstand der KPD 1981.Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, nečíslováno, cca 100 stran, 8° (15 x 21 cm)
Hřbet lehce odřený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Briefe des Michael Apostoles [křesťanství]
Stefec, Rudolf
Hamburg: Verlag Dr. Kovač 2013. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, věnováním a podpisem autora, 193 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvntř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 1: Izuku Midorija: Počátek - Komiks
Horikoši Kóhei
Vydalo nakladatelství Crew, 2019. Stran 196. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Scale Aircraft Modelling 5/1986, Vol. 8, No. 8 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tajemství otce Browna
Gilbert Keith Chesterton
Vydalo nakladatelství Julius Albert, Praha 1947. Edice Albertovy Krásné knihy, svazek XXVII. Vydání první, stran 190. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021