NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kořenov, Gruntal, Waldbaude, hospoda
Kořenov, Jablonec nad Nisou. 10 min Od nádraží Gruntal Jizerské hory, Waldbaude, hospoda ..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Šumburk nad Desnou, nádraží
nádraží Schumburg, ohyb ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Der literarische Expressionismus. Der Expressionismus in der deutschen Literatur des zwanzigsten Jahrhunderts. Die vom Verfasser durchgesehene und autorisierte Übersetzung besorgten Jutta und Theodor Knust [literární věda, expresionismus]
Sokel, Walter H.
München: Albert Langen - Georg Müller, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, přebalem, 306 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
obálka nepatrně ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústí nad Orlicí
neprošlá. ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zwischen Vision und Wirklichkeit. ... [divadlo, divadelní věda, sborník]
Stamm, Rudolf
Bern - München: A. Francke AG Verlag 1964, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu a přebalem, 204 Seiten, 8° (13,5 x 20,5 cm)
přebal poněkud ušpiněný, věnování na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Images-Souvenirs du Débarquement et de la Bataille de Normandie [fotografie, fotopublikace, vylodění v a bitva o Normandii, operace Overlord, operace Neptun, druhá světová válka]
Elmer, Marc
Paris: LʾEntente Nouvelle 1963.
Desky silně zašpiněné a na rozích ohnuté, přední desky u vnitřního okraje proděravělé, desky částečně uvolněné od knižního bloku, titulní strana zašpiněná, jinak uvnitř v pořádku, slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Elizabethan Revenge Tragedy 1587-1642 [divadlo, divadelní vědy, Alžbětínské období]
Bowers, Fredson Thayer
Gloucester, MA: Peter Smith 1959 (1940), celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, viii+288 stran, 8° (14 x 21 cm)
hřbet poněkud ušpiněný, malý podpis majitele na patitulu, občas podtraná a poznámky tužkou, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Understanding Playscripts: Theory and Method [divadlo, divadelní věda, scénář]
Gross, Roger D.
Bowling Green, OH: Bowling Green University Press 1974, pův. brož, xii+239 stran, 8° (14,5 x 22,5 cm)
růžek přední desky ohnutý, jinak perfektní, celkově výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Form and Meaning in Drama: A Study of Six Greek Plays and of Hamlet [University Paperbacks; 2] [divadlo, divadelní věda, drama]
Kitto, H. D. F.
London - New York: Methuen - Barnes & Noble 1964, pův. brož, ix+341 stran, 8° (13 x 20,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, vyšisované okraje stránek, občas podtrhaná, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sehn sucht. Einundzwanzigste Rechenschaft. Das Bild vom Menschen. Wie ist es heute - wie soll es werden? [= Engadiner Kollegium - Tagung; 1990][psychologie, náboženství, sborník]
Knellwolf, Ulrich et al.
Zürich: M & T Verlag AG 1991, pův. laminovaná kartonová vazba, 241 stran, 8° (13,5 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Theatre and Dramatic Theory [divadlo, divadelní věda a teorie]
Nicoll, Allardyce
London - Toronto - Wellington - Sydney: George G. Marrap & Co. Ltd. 1962, pův. plátěná vazba s obálkou, 221 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
malý podpis majitele na přebalu, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Shakespeares Königsdramen [= Sammlung Dokumente zur Literatur- und Theatergeschichte; Band II] [divadlo, divadelní vědy]
Lindtberg, Leopold
Wien - Stuttgart - Basel: Hans Deutsch Verlag 1962, pův. kartonová vazba s nalepeným titulním štítkem, 46 stran s nalepenými ilustracemi, 8° (21 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
The American Shakespeare Festival Theatre 1966: Stratford Connecticut
Duffy, John et al.
Stratford, CT 1966, pův. sešit, 32 stran s četnými i barevnými reprodukcemi, 4° (23 x 30,5 cm)
okraje poněkud odřené a zahnědlé, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Literární pouť Karla Hynka Máchy - Mácha Karel Hynek - Máj je obsažen [Ohlas Máchova díla v letech 1836-1858; edice Paměti, korespondence, dokumenty - vzpomínky, dopisy, články z 19. století]
Vašák, Pavel - Mácha, Karel Hynek
Ohlas Máchova díla v letech 1836 - 1858. Kniha Literární pouť Karla Hynka Máchy, sestavená dnes nejv..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021