NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
South Brisbane: Queensland Museum 2003.Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 372 stran s četnými barevnými obr., 8° (15 x 21 cm)
Jako nová
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Zürich: Verlag der Schweiz. Kaufmännischen Vereins 1943, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 145 stran s tabulkami a ilustracemi, 8° (12,5 x 19 cm)
obálka s nepatrnou signaturou a nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stálá expozice Orlické galerie v Rychnově nad Kněžnou. Graficky upravila Jana Trnková a Radoslav Pav..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog k výstavě. Tomáš Němec - Stůl jednoho kluka, The Chemistry Gallery, Praha, 16. 11. 2011 - 20..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Katalog k výstavě. Tomáš Němec - Slavnost, The Chemistry Gallery, Praha, 28. 6. - 5. 8. 2012. Stran ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Votobia, Olomouc 1997. Stran 101. Rozměry: 15 x 20 cm. Původní brož.
Stav pěkný (viz foto.). EAN: 9788071982036.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Vydavatelství a nakl. Víkend 1991. Původní brož, rozměy: 13 x 20 cm, 126 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, lehce ušpiněné (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Ivo Železný, edice Vědma sv. 4. Praha 1998.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ivo Železný, Praha, 2002.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné, stránky zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 109, vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lengerich i. Br.: Verlag von Bischof & Klein 1904, poloplátěná vazba, 100 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
desky poněkud ušpiněné, stránky zahnědlé, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London: Jonathan Cape 1964 (1956), pův. celoplátěná vazba s přebalem, 156 stran, 8° (13 x 19,5 cm)
přebal poněkud ušpiněný, stránky zahnědlé, občas podtrhaná tužkou, celkově ale ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
New York - Toronto - London: McGraw-Hill Book Company, Inc. 1961, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, xiv+641 stran s několika ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, vyšisované okraje stránek a občas podtrhaná, celkově ale ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Heraldisch-Genealogische Gesellschaft "Adler" 1970.
Obálka potrhaná a u hřbetu zahnědlá, horní roh stran 259-280 lehce ohnutý, jinak v pořádku, slušný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 46497 až 46512 z 116832 (7302 stránek)
Zákazníci sk

![Wild Plants of Greater Brisbane [botanika] Wild Plants of Greater Brisbane [botanika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736916-wild-plants-of-greater-br-17395544881-1024x1024.jpg)
![Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství] Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736914-kleines-handbuch-der-rekl-17395464821-1024x1024.jpg)








![Ein Prophet in dunkler Zeit. (Aus dem Leben des Johannes Amos Comenius.) Ein Charakter- und Zeitbild [Komenský, komeniologie] Ein Prophet in dunkler Zeit. (Aus dem Leben des Johannes Amos Comenius.) Ein Charakter- und Zeitbild [Komenský, komeniologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736910-ein-prophet-in-dunkler-ze-17395436691-1024x1024.jpg)
![Long Day's into Night [divadlo, divadelní vědy, divadelní hry] Long Day's into Night [divadlo, divadelní vědy, divadelní hry]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736909-long-day-s-into-night-div-17395406271-1024x1024.jpg)
![American Dramatic Literature: Ten modern plays in historical perspective [divadlo, divadelní věda, americká literatura] American Dramatic Literature: Ten modern plays in historical perspective [divadlo, divadelní věda, americká literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736908-american-dramatic-literat-17395396401-1024x1024.jpg)


![Adler. Zeitschrift für Genealogie und Heraldik, 8. (XXII.) Band (den ganzen Reihe 87. Jg.), Heft16/17, Juli / Oktober 1970, 1. u. 2. Teil [rakouská genealogie a heraldika, časopis] Adler. Zeitschrift für Genealogie und Heraldik, 8. (XXII.) Band (den ganzen Reihe 87. Jg.), Heft16/17, Juli / Oktober 1970, 1. u. 2. Teil [rakouská genealogie a heraldika, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/736906-adler-zeitschrift-fur-gen-17395389861-1024x1024.jpg)