NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ministerstvo národní obrany hl. správa výchovy a osvěty. 43 stran, rozměr: 10,5 x 15 cm.
Stav dobrý, desky lehce pomačkané.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 6.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 6.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 6.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nákladem Královské české společnosti nauk, Praha 1940. Vydal V.Flajšhans.
Obálka zašpiněná a natržená, přední strana obálky zcela odtržená, stav slušný(viz obr.).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Fort Lee: Barricade Books 2002, ISBN 10: 156980236X, foreword by Marty Stouffer.
Pěkný stav. / Nice condition.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha: UMPRUM 2015, pův. laminovaná brož, 127 stran s četnými čb. vyobrazeními, 16,5 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a anglicky
kniha je nová, výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Budapest: Akadémiai Kiadó 1984. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 1216 stran, 4° (18 x 25 cm)
Obálka lehce natržená, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 13 x 20 cm, 476 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Argo, Praha, 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 149 stran, rozměr: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Dybbuk, Praha 2008. Vydání první, stran 126. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Lidové nakl. Praha 1987. Máj. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 465 stran.
Dobrý stav, přebal mírně zažloutlý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group, Praha 2023, edice Kalibr. Vydání druhé, stran 336. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London - New Jersey: Zed Books Ltd. 1987. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 130 stran, 8° (13 x 21,5 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Krakow: Wydawnictvo "scriptum" 2007. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, věnováním a podpisem autora, 181 stran, 8° (14,5 x 20 cm)
Jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Genève: International Co-ordinating Committee for NGO's on the Question of Palestine (I.C.C.P.) 1988. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 213 stran s černobílými obr.
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 46481 až 46496 z 116832 (7302 stránek)
Zákazníci sk







![Les Avant-Garades Littéraires au XXe Siècle. Vol. I Histoire + Vol. II Théorie [avantgardní literatura, 2 svazky] Les Avant-Garades Littéraires au XXe Siècle. Vol. I Histoire + Vol. II Théorie [avantgardní literatura, 2 svazky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736931-les-avant-garades-littera-17396328471-1024x1024.jpg)





![Revolution and Counter-Revolution in Africa. Essays in Contemporary Politics [Afrika] Revolution and Counter-Revolution in Africa. Essays in Contemporary Politics [Afrika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736919-revolution-and-counter-re-17395558441-1024x1024.jpg)
![Kain wedlug Hrabala [o F. Hrabalovi] Kain wedlug Hrabala [o F. Hrabalovi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736918-kain-wedlug-hrabala-o-f-h-17395555261-1024x1024.jpg)
![The First 100 Days. The Background to the Palestinian Uprising [Palestina] The First 100 Days. The Background to the Palestinian Uprising [Palestina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736917-the-first-100-days-the-ba-17395549151-1024x1024.jpg)