NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin-Tempelhof: Enck-Verlag 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 48 stran s 6 ilustracemi na tabulích, 8° (13 x 20 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Frankfurt: Suhrkamp 1979, první vydání, pův. brož., 418 stran, 8° (12 x 20 cm)
zevně trochu ušpiněná, přední deska otlučená, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brno: Universita J. E. Purkyně 1968, pův. brož, 165 stran, 17,5 x 24 cm, jazyk: anglicky s českými resumé
zevně ohmataná, uvnitř dvě razítka, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ottovo nakladatelství 2012, s. 851.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Arbor Vitae 2022, s. 261.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Arbor Vitae 2022, s. 261.
Velmi dobrý stav.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Praha, Jan Vašut 2013, s. 159.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vintage, 1995.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Odeon 1968, s. 255.
V dobrém stavu. Bez obálky. Vazba je lehce povolená. Předsádka a několik stran mají nažloutlé skvrny.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
London: NABU Publications 1998. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 288 stran s černobílými mapkami, 8° (13 x 20,5 cm)
Jako nová
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Hanau/M.: Verlag Werner Dausien 1987, 2. Auflage (2. vydání).
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Čestlice, Rebo 2002, s. 511.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bombay: Allied Publishers Limited 1990. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 167 stran s barevnými mapkami, 4° (14 x 22 cm)
Obálka jen lehce zašpiněná, jinak uvnitř ve vlemi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Sláfka [2016], s. 159.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Moscow: Novosti 1990. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 142 stran s četnými černobílými obr., 8° (12,5 x 19 cm)
Desky lehce vybledlé, hrany desek trochu natržené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Praha, Labyrint 2024, s. 233.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zobrazeny položky 46449 až 46464 z 116853 (7304 stránek)
Zákazníci sk

![Gefilde seliger Liebe. Mit sechs Doppelton-Illustrationen nach alten Stichen [= Die galanten Bücher] [idyla, švýcarská literatura] Gefilde seliger Liebe. Mit sechs Doppelton-Illustrationen nach alten Stichen [= Die galanten Bücher] [idyla, švýcarská literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737033-gefilde-seliger-liebe-mit-17397968461-1024x1024.jpg)
![Tradition, Wandel und Modernität. Übersetzt von Suzanne Heintz [sociologie, tradice, modernita] Tradition, Wandel und Modernität. Übersetzt von Suzanne Heintz [sociologie, tradice, modernita]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737032-tradition-wandel-und-mode-17397955511-1024x1024.jpg)





![František Kupka (edice: České dějiny, sv. 37) [monografie, malířství, geometrická abstrakce] František Kupka (edice: České dějiny, sv. 37) [monografie, malířství, geometrická abstrakce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737026-frantisek-kupka-edice-ces-17397903701-1024x1024.jpg)
![The Historicity of Biblical Israel. Studies in 1 & 2 Samuel [Bible, Izrael] The Historicity of Biblical Israel. Studies in 1 & 2 Samuel [Bible, Izrael]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737025-the-historicity-of-biblic-17397903281-1024x1024.jpg)
![Zinnmarken aus aller Welt [cínařství, cínové předměty, značky cínařů, starožitnosti, sběratelství, katalog, dějiny řemesel] Zinnmarken aus aller Welt [cínařství, cínové předměty, značky cínařů, starožitnosti, sběratelství, katalog, dějiny řemesel]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737022-zinnmarken-aus-aller-welt-17397896791-1024x1024.jpg)

![Media Handbook for South Asia [jižní Asie] Media Handbook for South Asia [jižní Asie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737020-media-handbook-for-south--17397895181-1024x1024.jpg)

![Vladimir Ilyich Lenin. Pages from His Life 2 [komunismus] Vladimir Ilyich Lenin. Pages from His Life 2 [komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737017-vladimir-ilyich-lenin-pag-17397889651-1024x1024.jpg)
