NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
1. vyd. Brožovaná, rozměry:12 x 20 cm, 296 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo: nakl. Atlantis, Brno 1990
Dobrý stav, ošoupaný přebal
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal: Československý spisovatel, 1985
Dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1979. Vydání první. Stran textu 208, 16 stran přílohy. Rozměry: 16 x 23 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý ( viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
K problémům umění první poloviny 20. století. Nakl. Čs. výtvarných umělců, Praha 1958. Původní celop..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Symposion, Praha 1947
Velmi slušný stav, místy poznámky tužkou po okrajích, otřepený přebal
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Petrklíč, 2005. Pevná vazba s obálkou, vyd. první, stran 167, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Pekný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Fraus, Plzeň 1998. Vydání první, stran 75. Původní brož, měkká vazba. 19 x 24 cm. Fotografie v textu.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Čs. spisovatel, Praha 1964
Dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Měkká převazba - na níž jsou nalepeny části původní obálky, 44 stran, rozměry: 15 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Knižní blok se začíná uvolňovat z obálky. Zadní část obálky je podlepovaná lepící páskou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Populární zeměpisný a cestopisný časopis. Kompletní II. ročník (1946-47), bez původních obálek. 4°, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ivo Železný, Praha 1996. Spisy Josefa Škvoreckého, svazek 4. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, 312 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou v dolní části nepatrně naražené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 206, rozměry: 21 x 26,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet v horní části natržený, podpis původního majitele, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svět sovětů, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 24,5 x 17,5 cm; 284 stran. Velmi dobr..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Emil Šolc, Telč [1911?].
Dobrý stav, hřbet natržený, některé listy jsou uvolněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: nakl. Plus, Praha 2015. Pevná vazba s obálkou, stran 453, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 46369 až 46384 z 116870 (7305 stránek)
Zákazníci sk


![Není římského lidu (edice: Klíč, knihovna lidové četby) [historický román, antika, Římská říše, Nero, Petronius] Není římského lidu (edice: Klíč, knihovna lidové četby) [historický román, antika, Římská říše, Nero, Petronius]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/29.4.2013- 078-1024x1024.jpg)




![Opožděné reportáže (edice: Život kolem nás, sv. 40) [politická perzekuce, komunismus; obálka Zdenek Seydl] Opožděné reportáže (edice: Život kolem nás, sv. 40) [politická perzekuce, komunismus; obálka Zdenek Seydl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-09-25-10-27-51-01-1024x1024.jpg)





![Majorův jedináček [dívčí román; secesní vazba] Majorův jedináček [dívčí román; secesní vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/28994-majoruv-jedinacek-16110714891-1024x1024.jpg)
![Krajinou mrtvých mužů [série Případy dr. Watsona] Krajinou mrtvých mužů [série Případy dr. Watsona]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704822-krajinou-mrtvych-muzu-ser-17023905331-1024x1024.jpg)