NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Boj o první místo (Jaroslav Foglar, 1947)
Jaroslav Foglar
TND Blahoslav, 1947. Obálka a obrázky Bohumír Čermák. Pevná vazba s obálkou, stran 152, vyd. V. Rozměry: 18 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, natržená a otřepená se ztrátou. Uvnitř je stav výborný.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Zločin lorda Artura Savila (Oskar Wilde)
Oscar Wilde
Vydalo nakl. Dokořán, Praha 2009. Přeložil: J. Z. Novák. Edice Netopýr, svazek 3. 102 stran
Pěkný stav (viz obr.).
160Kč
Bez daně: 160Kč
Cestovatel stoletím (historický román)
Andrés Neuman
Vydalo: nakl. Argo, Praha 2016
Výborný stav, mírně natržený přebal na horní straně hřbetu
90Kč
Bez daně: 90Kč
Radujme se, veselme se...Vánoční čtení, hry, recepty, zvyky a návody (Vánoce, koledy, písně pro děti)
Olga Štruncová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1992. Graficky upravil a ilustrace Josefa Lady a Josefa Čapka vybral Pavel Rajský. Vydání první, stran 94. Původní pevná vazba. Rozměry: 16 x
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Orbis pictus čili svět v obrazích (1852)
Karel Amerling
Celoplátěná převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 18 x 26 cm. Stran 112.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Posvátná místa království českého, díl VII. - Slanský vikariát - Slánsko, Slaný okr. Kladno (Dějiny a popsání chrámů, kaplí, posvátných soch, klášterů)
Ant. Podlaha
Knih Dědictví Svatojanského, č. 127. Nákladem Dědictví sv. Jana Nepomuckého, Praha 1913. Brožovaná, rozměry: 14 x 23 cm, stran 350.
Stav nedobrý, desky a hřbet ušpiněné se skvrnkami, zadní desky chybí, místy nerozřezáno. Stránky lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Doktor na moři (román, humor; obálka Adolf Born)
Richard Gordon
Vydalo: nakl. XYZ, 2007
Dobrý stav, stopa po nálepce na hřbetu přebalu
60Kč
Bez daně: 60Kč
V pavoučí síti (fantasy román, dobrodružství)
Jakub Hrdoun
Vydal: Fragment, 2017
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dnešní představy o vesmíru (edice: Věda a život, sv. 6) [vesmír, astrologie, mj. Koperník, Aristoteles, G. Bruno, Newton)
Vasilij Grigorjevič Fesenkov
Vydalo: nakl. Osvěta, Praha 1951
Velmi slušný stav, natržený přebal na horní straně
60Kč
Bez daně: 60Kč
Český biják [film, kino, kniha o českých filmech, jako: Kristián, Ostře sledované vlaky a další]
Taussig Pavel
Nakl. Slávka Kopecká, Praha 2009. Původní pevná vazba s přebalem, 286 stran, 8°.
Pěkný stav(viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kynologická příručka (Pes, Psi, výcvik psů)
Karel Nový
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1995
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Milionářka (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, stran 111, rozměry: 14 x 19,5 cm,
Stav slušný, obálka je otřepená a potrhaná se ztrátou. Hřbet zcela chybí. Knižní blok je rozlámaný na části.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Z dějin národních a politických bojů v Čechách roku 1848
I. I. Udalcov
Poloplátěná vazba s obálkou, stran 221, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Martinská deklarácia (deklarace, text slovensky, Slovensko)
Martin Grečo
Brožovaná, druhé vyd., rozměry: 16 x 24 cm, 177 stran.
Stav velmi dobrý, lehce pomačkaná obálka. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Na vlně 57 metrů
O. Batlička
Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, první vydání, 119 stran. Rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, část desek a hřbet jsou vyšisované
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šel malíř chudě do světa. Výbor z veršů k obrázkům Mikoláše Alše (edice:: Slunovrat, XXXIV) [poezie, ilustrace Mikoláš Aleš]
Jaroslav Seifert
Vydalo: vyd. Družstevní práce, Praha 1949
Velmi slušný stav, otřepené okraje
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021