NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kronika našeho rodu - KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE
Domácí kronika, prázdná kniha, připravená k tomu, aby do ní někdo začal psát. Kniha je svázaná v..
Výborný stav. Formát 4°, 29,5 cm, několik set stran.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Mendelův trpaslík
Simon Mawer
Vydalo nakladatelství Kniha Zlín, 2010. Edice Fleet, svazek 12. Vydání první, stran 274. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Skleněný pokoj
Simon Mawer
Kniha Zlín, 2012. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 388 stran.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Skleněný pokoj
Simon Mawer
Vydalo nakladatelství Kniha Zlín, 2009. Vydání první, stran 391. Edice Fleet, svazek 10. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný. Přebal nepatrně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění starého Řecka (edice: Žeň z literatur, sv. L.) [antika,staré Řecko,antická architektura, sochařství, keramika]
Antonín Matějček
Jan Leichter, Praha 1914. Žeň z literatur, sv. L. Původní brož, 12°, 61 stran textu + rozsáhlá obraz..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha - tvář a minulost [stará Praha ve své kulturní a umělecké historii; kulturní, stavební a umělecký vývoj města; Pražský hrad; fotografie, veduty]
Vojtěch Volavka
Praha, Jaroslav Podroužek, 1948, s. 593.
Velmi dobrý stav. Papírové pouzdro je lehce odřené. Obálka je po okrajích lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bitter Carnival: Ressentiment and the Abject Hero [karneval; literatura; literární věda; Diderot; Dostojevskij; Céline]
Bernstein, Michael André
Princeton, NJ: Princeton University Press 1992, váz., X+243 s., 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; přebal jen mírně opotřebovaný, dva růžky desek mírně naražené, na stránkách jsou zřídka menší zatržení tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Černá rota (série: Bull-dog Drummond)
Sapper
Gustav Voleský, Praha 1928. Původní celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, 288 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je zkosený a po celé délce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Francisco Franco: La obsesion por durar
Inigo Fernandez, Luis E.
Madrid: Silex ediciones 2013. Original softcover, 349 pp, 4° (15 x 24 cm), text in Spanish. / Původní brožovaná vazba, 349 stran, 15 x 24 cm, španělsky.
Velmi dobrý stav. /Very good condition.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Povídky z druhé kapsy
Karel Čapek
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1929. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 214 stran, druhé vydání.
Velmi dobrý stav, lehce zkosený hřbet, mírně zažloutlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Noční Prahou. Humoristický román
Karel Lad. Kukla
Převazba, 502 stran. Rozměry: 13,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovenské pohádky, 2 díl (Zakletý les, Král času, Čarovná lucerna, Zlatá země, Janko a Macko, Panna a drak, Sitno; ilustrace L’udovít Fulla)
Pavol Dobšinský
Bratislava, Mladé letá 1972, s. 210.
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná.
110Kč
Bez daně: 110Kč
Plukovníkův hřích.  Paměti detektiva Sherlocka Holmesa (Sherlock Holmes) - pošk.
A. Conan Doyle
Celoplátěná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, 272 stran, ilustrace v textu S. Paget.
Stav horší, desky a hřbet jsou lehce odřené. Knižní blok je rozlámaný, stránky zažloutlé
499Kč
Bez daně: 499Kč
Pokus o sedmdesát textů (poezie) - podpis Marek Stašek
Marek Stašek (podpis)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 76
Stav velmi dobrý, podpis autora
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021