NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jerusalem - Ramallah: Palestine Economic Policy Research Institute 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, vi+72+70+vii stran, 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, vyd. první, stran 87, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý-nová kniha
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
London: Collins and Harvill Press 1973. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a podpisem, 412 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London: Colllins and Harvill Press 1974. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na hřbetul, pův. obálkou a podpisem, 220 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka natržená, desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 177 x 240 mm. Signováno. Číslováno 101/110
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Originální filmový plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Vydala Ústřední půjčovna filmů.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Jerusalem: LAW - Palestinian Society for the Protection of Human Rights and the Environment 1999. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 90 stran, 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozměry tiskové plochy: 18 x 11 cm.
Jaroslav Hořánek (5. prosince 1925, Praha – 18. ledna 19..
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, 364 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Geneva: International Committee of the Red Cross 1977. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 124 stran, 4° (15,5 x 23 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Cambridge University Press, 2001
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 702. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wildpark-Potsdam Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1929.
Velmi dobrý stav,
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Prag: Im Selbstverlage des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen - J. G. Calve'sche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung Josef Koch 1907, brož., 153 s., 8° (17 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, vzadu s číslem psaným fixem, vazba mírně nalomená, ořízka trochu zažloutlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Brožovaná - měkká vazba - původní obálka chybí. Stran 175 + 55 vyobrazení. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal chybí, desky a hřbet jsou ušpiněné. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Bratislava 2013
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 46305 až 46320 z 116870 (7305 stránek)
Zákazníci sk

![Associating Palestine with the European Union: The Present Framework And the Way Ahead [Palestina] Associating Palestine with the European Union: The Present Framework And the Way Ahead [Palestina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737191-associating-palestine-wit-17398945351-1024x1024.jpg)
![Tance 20. století [tanec, taneční styly] Tance 20. století [tanec, taneční styly]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/684935-tance-20-stoleti-tanec-16775676341-1024x1024.jpg)
![They Burn the Thistles [román z tureckého prostředí] They Burn the Thistles [román z tureckého prostředí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737189-they-burn-the-thistles-ro-17398938971-1024x1024.jpg)
![Iron Earth, Copper Sky [román z tureckého prostředí] Iron Earth, Copper Sky [román z tureckého prostředí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737188-iron-earth-copper-sky-rom-17398935681-1024x1024.jpg)

![Judicial independence in PNA-controlled areas (Reality and ambitions). October 1 1998 - October 1 1999 [Palestina] Judicial independence in PNA-controlled areas (Reality and ambitions). October 1 1998 - October 1 1999 [Palestina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737187-judicial-independence-in--17398929831-1024x1024.jpg)

![Protocols additional to the Geneva Conventions of 12 August 1949 [mezinárodní právo] Protocols additional to the Geneva Conventions of 12 August 1949 [mezinárodní právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737185-protocols-additional-to-t-17398922861-1024x1024.jpg)


![Briefe des Prager Erzbischofs Anton Brus von Müglitz, 1562-1563 [dopisy; pražský arcibiskup Antonín Brus z Mohelnice] Briefe des Prager Erzbischofs Anton Brus von Müglitz, 1562-1563 [dopisy; pražský arcibiskup Antonín Brus z Mohelnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737182-briefe-des-prager-erzbisc-17398902591-1024x1024.jpg)
![Malba a malířský rukopis [teorie malby, malba, obrazy, osobnost malíře v dějinách - úvod do studia malířského rukopisu - Vojtěch Volavka] (typograficky upravil Ladislav Sutnar) Malba a malířský rukopis [teorie malby, malba, obrazy, osobnost malíře v dějinách - úvod do studia malířského rukopisu - Vojtěch Volavka] (typograficky upravil Ladislav Sutnar)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/559035-malba-a-malirsky-rukopis-15667316431-1024x1024.jpg)