NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Associating Palestine with the European Union: The Present Framework And the Way Ahead [Palestina]
Kanafani, Nu´man
Jerusalem - Ramallah: Palestine Economic Policy Research Institute 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, vi+72+70+vii stran, 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tance 20. století [tanec, taneční styly]
Radoslav Balaš
Brožovaná, vyd. první, stran 87, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý-nová kniha
220Kč
Bez daně: 220Kč
They Burn the Thistles  [román z tureckého prostředí]
Kemal, Yashar
London: Collins and Harvill Press 1973. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a podpisem, 412 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Iron Earth, Copper Sky [román z tureckého prostředí]
Kemal, Yashar
London: Colllins and Harvill Press 1974. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na hřbetul, pův. obálkou a podpisem, 220 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka natržená, desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rudolf II. (lept, 1997, Jan Souček)
Jan Souček (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 177 x 240 mm. Signováno. Číslováno 101/110
Stav perfektní.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Kladivo na čarodějnice (filmový plakát, film ČSSR 1969, režie Otakar Vávra, Hrají: Elo Romančík, Vladimír Šmeral, Soňa Valentová, Josef Kemr)
Originální filmový plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Vydala Ústřední půjčovna filmů. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Judicial independence in PNA-controlled areas (Reality and ambitions). October 1 1998 - October 1 1999 [Palestina]
LAW
Jerusalem: LAW - Palestinian Society for the Protection of Human Rights and the Environment 1999. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 90 stran, 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jaroslav Hořánek (1925 - 1995) - PRO ŠTĚSTÍ - Serigrafie 1979, signovaná grafika
Rozměry tiskové plochy: 18 x 11 cm. Jaroslav Hořánek (5. prosince 1925, Praha – 18. ledna 19..
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Má láska je jazz (exil, Sixty-Eight Publishers)
Kamil Běhounek
Brožovaná, 364 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Protocols additional to the Geneva Conventions of 12 August 1949 [mezinárodní právo]
Geneva: International Committee of the Red Cross 1977. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 124 stran, 4° (15,5 x 23 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Why Life Speeds Up As You Get Older
D.Draaisma
Cambridge University Press, 2001
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Umění a revoluce. MB LX (Milena Bartlová, 60 let)
Johana Lomová, Jindřích Vybíral (ed.)
Brožovaná, stran 702. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Briefe des Prager Erzbischofs Anton Brus von Müglitz, 1562-1563 [dopisy; pražský arcibiskup Antonín Brus z Mohelnice]
Steinherz, Samuel (ed.)
Prag: Im Selbstverlage des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen - J. G. Calve'sche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung Josef Koch 1907, brož., 153 s., 8° (17 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, vzadu s číslem psaným fixem, vazba mírně nalomená, ořízka trochu zažloutlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Malba a malířský rukopis [teorie malby, malba, obrazy, osobnost malíře v dějinách - úvod do studia malířského rukopisu - Vojtěch Volavka] (typograficky upravil Ladislav Sutnar)
Vojtěch Volavka
Brožovaná - měkká vazba - původní obálka chybí. Stran 175 + 55 vyobrazení. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal chybí, desky a hřbet jsou ušpiněné. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Borgiovci: Kronika neslávne známeho rodu [slovensky, rodokmen]
Mary Hollingsworth
Bratislava 2013
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021