NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal: Melantrich, Praha 1982. Celoplátěná vazba s obálkou, 226 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Čs. spisovatel, Praha 1967. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 175 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a zažloutlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Torst, 2008. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, stran 199, první vydání.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba - bez přebalu, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 264, první vydání.
Stav velmi dobrý,
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
J.Mazáč, Praha 1942.
Dobrý stav, hřbet nepatrně odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2020. Vydání první, stran 183. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
První vydání. 269 stran. Původní pevná vazba s obálkou. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Novela bohemica, 2015.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Rybka Publishers, Praha 2021. Stran 203. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Univerzita Pardubice, 2019. Vydání první, stran 264. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Filosofia, Praha 2010. Edice: Filosofie a sociální vědy, svazek 35.Vydání první, stran 352. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vydala MOBA (Moravská bastei), Brno 2010. Vydání první, stran 239. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství Argo, Praha 1994, vydání první. Pevná vazba s obálkou, 299 stran + obr. přílohy, rozměry: 14 x 21.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Gallery, Praha 2011.
Velmi dobrý stav, přebal mírně zvlněný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Jaký byl ve skutečnosti Karel Marx, jehož hlavní dílo Kapitál se stalo doslova katovskou sekyrou pro..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Sociologické nakl. 1998, s. 170.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 45873 až 45888 z 116874 (7305 stránek)
Zákazníci sk













![Blitzkrieg - Od Hitlerova nástupu po pád Dunkerque [blesková válka na západní frontě, Wehrmacht, německá armáda nacistického Německa; Hitler; druhá světová válka] Blitzkrieg - Od Hitlerova nástupu po pád Dunkerque [blesková válka na západní frontě, Wehrmacht, německá armáda nacistického Německa; Hitler; druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737552-blitzkrieg-od-hitlerova-n-17401693081-1024x1024.jpg)

![Rekviem za Karla Marxe [Karl Marx] Rekviem za Karla Marxe [Karl Marx]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737551-rekviem-za-karla-marxe-ka-17401691281-1024x1024.jpg)
![Naše cesta do prvohor. O povaze automobilové kultury (edice: Studie, sv. 18) [auto, automobil, sociologie] Naše cesta do prvohor. O povaze automobilové kultury (edice: Studie, sv. 18) [auto, automobil, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737548-nase-cesta-do-prvohor-o-p-17401683651-1024x1024.jpg)