NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 172, rozměry: 15 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Artia 1960. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, obrázkem na přední desce a pův. obálkou, 29 stran textu s černobílými obr. + 50 barevných a černobílých tabulí, 2° (23,5 x 27 cm)
Obálka lehce zašpiněná a odřená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Artia 1960. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, obrázkem na přední desce a pův. obálkou, 29 stran textu s černobílými obr. + 50 barevných a černobílých tabulí, 2° (23,5 x 27 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Melantrich, Praha 1990. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, 188 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 64 stran.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 155 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet vyšisovaný. Autorské věnování s podpisem
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
H & H, Jinočany 1995. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 96 stran.
Pěkný stav, autorské věnování s podpisem
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Alois Srdce, 1931. Brožovaná, 155 stran, rozměry: 14 c 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a z boku otřepená s mírnou ztrátou, nerozřezáno
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Malvern, 2019. Brožovaná, 43 stran, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1967. První vydání. Brožovaná s přebalem, 252 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je odřený
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1956. Měkká vazba s obálkou, rozměry: 11,5 x 17 cm, 224 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1973. Světová četba, svazek 444. Brožovaná s přebalem. 160 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní části lehce natržený
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1981. Vydání první. Světová četba, svazek 499. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 216 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Odeon, Praha 1975. Vydání první. Brožovaná s přebalem, 216 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. KLP, Praha 1993. Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 58 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav,
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, vydání první, 127 stran, rozměr: 14 x 20 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 45777 až 45792 z 116869 (7305 stránek)
Zákazníci sk

![Okres Příbram - Památky revolučního hnutí Středočeského kraje [střední Čechy - pamětní desky, pomníky, komunismus] Okres Příbram - Památky revolučního hnutí Středočeského kraje [střední Čechy - pamětní desky, pomníky, komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/737698-okres-pribram-pamatky-rev-17403237651-1024x1024.jpg)
![František Tichý. The Ebullient Painter [malíř] František Tichý. The Ebullient Painter [malíř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737702-frantisek-tichy-the-ebull-17403241311-1024x1024.jpg)
![František Tichý. The Ebullient Painter [malíř] František Tichý. The Ebullient Painter [malíř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737699-frantisek-tichy-the-ebull-17403238831-1024x1024.jpg)












