NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Compagnie de l'Art Brut 1966, pův. brož, 152 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (18 x 24 cm)
nepatrně odřená a otlučená, vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Quill Press 2003, s. 427.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Oxford, University press 1990, s. 88.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris, Gallimard 1974, s. 190.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné. Některé stránky jsou popsané tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, VIVI Books 2016, s. 285.
V dobrém stavu. Publikace je lehce prohnuta. Předsádka je vlhkostí lehce zvlněna.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Oxford, University press 1999, s. 679.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená. Na přídeští je věnování pův. majitele.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Éditions du Seuil 1986, s. 276.
Velmi dobrý stav. Některé stránky mají skvrny.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Národní technické muzeum 1975 [Prag: In der Waltherischen Buchhandlung 1771], váz., [2]+[6]+XIX+[1]+84+[44]+[2] s., 8° (16 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav; na horní ořízce (a ojediněle i jinde) jsou žluté skvrnky od stáří, vazba nepatrně nalomená.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Nicosia: Al-Shaybani Society of International Law 1984, váz., 267 s., 8° (18 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
München: Knaur Verlag 2012.
Velmi pěkný stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Lund: University of Lund 1982, brož., VIII+223 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na hřbetu je několik natržení.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
[?]: The Department of Palestine Affairs, Secretariat General of the League of Arab States 1985, váz., 436 s., 8° (17,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný a zašpiněný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
SPN, Praha 1986 v edici Obrazové atlasy. Původní vazba; 16,5 x 12 cm; barevné ilustrace! Velmi dobrý..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
I. dodatky k čsl. trestním zákonům platným v zemích české a moravskoslezské. V. Linhart, Praha 1948...
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Svaz československých divadelních umělců, Praha 1966. Obálka a grafická úprava Libor Fára. 90 ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grafickou úpravu a obálku navrhl Zbyněk Sekal. Odeon, Praha 1967. Původní brož s přebalem, 8°, 133 s..
Dobrý stav (viz foto), nepatrně natržený a na okrajích odřený přebal.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 45713 až 45728 z 116869 (7305 stránek)
Zákazníci sk

![Publications de la compagnie de l'Art Brut; fascicule 6: Carlo * La double vie de Laure * Simone Marye * Anais * Robe nuptiale et tableaux brodes de Marguerite [umění, Francie] Publications de la compagnie de l'Art Brut; fascicule 6: Carlo * La double vie de Laure * Simone Marye * Anais * Robe nuptiale et tableaux brodes de Marguerite [umění, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737759-publications-de-la-compag-17404103201-1024x1024.jpg)






![Kurzgefasste Beschreibung der [...] errichteten Maschinen [1771; reprint; těžba; hornictví; Banská Štiavnica; Schemnitz] Kurzgefasste Beschreibung der [...] errichteten Maschinen [1771; reprint; těžba; hornictví; Banská Štiavnica; Schemnitz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737749-kurzgefasste-beschreibung-17404029811-1024x1024.jpg)
![The Palestine Yearbook of International Law, sv. 1 (1984) [mezinárodní právo; Izrael; Palestina; Blízký východ] The Palestine Yearbook of International Law, sv. 1 (1984) [mezinárodní právo; Izrael; Palestina; Blízký východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737748-the-palestine-yearbook-of-17404022191-1024x1024.jpg)
![Das Shaolin-Prinzip. Tue nur, was du selbst entschieden hast [koučink, Šao-lin, Šaolin, sebeurčení, sebevědomí, sebeuvědomění a motivace, umění rozhodování se] Das Shaolin-Prinzip. Tue nur, was du selbst entschieden hast [koučink, Šao-lin, Šaolin, sebeurčení, sebevědomí, sebeuvědomění a motivace, umění rozhodování se]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737747-das-shaolin-prinzip-tue-n-17404020621-1024x1024.jpg)
![Oil and Development: A Case Study of Iraq [Ropa a rozvoj; Irák; těžba ropy; ekonomika; hospodářství; Blízký východ] Oil and Development: A Case Study of Iraq [Ropa a rozvoj; Irák; těžba ropy; ekonomika; hospodářství; Blízký východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737746-oil-and-development-a-cas-17404018251-1024x1024.jpg)
![The Israeli Settlements in the Occupied Arab Territories [Izrael; izraelské osady; Západní břeh; Palestina; právo] The Israeli Settlements in the Occupied Arab Territories [Izrael; izraelské osady; Západní břeh; Palestina; právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737745-the-israeli-settlements-i-17404015071-1024x1024.jpg)
![Kapesní atlas hub (edice: Obrazové atlasy) [houby našich lesů, houbaření, barevné ilustrace, mykologie] Kapesní atlas hub (edice: Obrazové atlasy) [houby našich lesů, houbaření, barevné ilustrace, mykologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_294836_1-1024x1024.jpg)


![Teorie textů [Bense, překlad Grogerová a Hiršal] Teorie textů [Bense, překlad Grogerová a Hiršal]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_433558_1-1024x1024.jpg)