NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství JOTA v edici JOTA Military, Brno 2003. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatelství Naše vojsko, edice Fakta a svědectví sv. 120, Praha 1994. Pevná vazba, 336 stran - př..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Labyrint, Praha 2018. Vydání první, stran 181. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2020. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Dauphin, Český čtenář, Praha 1998. Původní brožovaná vazba. Rozměr: 15 x 21 cm, 255 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Americká 101. vzdušná výsadková divize a gardová obrněná divize. Jota, Brno 2003. Původní pevná vazb..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 117. První vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 413 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, autorské věnování s podpisem. Stránky jsou mírně zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Paris: Éditions Aimery-Somogy 1965. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 381stran s četnými černobílými obr., 12° (11 x 16,5 cm)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Knižní klub, Praha 2006. Stran 224 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 23 x 29 cm. EAN: 9788024216355.
Stav pěkný (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Leipzig: Bernhard Tauchnitz 1914. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 279+27 stran, 12° (12 x 16 cm)
Desky trochu zašpiněné, dolní roh desek ohnutý, bez ořízky, několik listů uvolněných, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Jan Vašut (Vašut), Praha 2011. Vydání první, stran 167. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Paris - Limoges: Henri Charles-Lavauzelle, Libraire-Éditeur 1887. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 64 stran, 12° (9,5 x 14 cm)
Desky zašpiněné a lehce odřené, mezi předsádkou a knižním blokem částečně prasklá vazba, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 77, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Lörrach-Brombach 1981, pův. brož., 105 stran s četnými přílohami, 4° (21 x 29,5 cm)
strojopis, podtrhaná zvýrazňovačem, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris: Compagnie de l'Art Brut 1966, pův. brož, 138 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (18 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, okraje stránek částečně poškozené vodou a slepené, jinak čistá, celková ještě dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Zobrazeny položky 45697 až 45712 z 116869 (7305 stránek)
Zákazníci sk





![Lubjanka III. patro [Svědectví předsedy KGB z let 1961-1967 Vladimir Semičastnyj - Rusko, tajné služby] Lubjanka III. patro [Svědectví předsedy KGB z let 1961-1967 Vladimir Semičastnyj - Rusko, tajné služby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737773-lubjanka-iii-patro-svedec-17404229891-1024x1024.jpg)



![Histoire de la Peinture moderne [malířství] Histoire de la Peinture moderne [malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737769-histoire-de-la-peinture-m-17404165981-1024x1024.jpg)
![Moudrost stromů [stromy - historie, lidová tradice, symbolika, léčení] Moudrost stromů [stromy - historie, lidová tradice, symbolika, léčení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/737767-moudrost-stromu-stromy-hi-17404159111-1024x1024.jpg)
![The Doctor´s Dilemma and The Dark Lady of the Sonnets in one Volume [divadelní hry] The Doctor´s Dilemma and The Dark Lady of the Sonnets in one Volume [divadelní hry]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737766-the-doctor-s-dilemma-and--17404156411-1024x1024.jpg)

![Historique du 31ᶱ Régiment d´Infanterie [francouzská armáda] Historique du 31ᶱ Régiment d´Infanterie [francouzská armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737764-historique-du-31ᶱ-regim-17404150811-1024x1024.jpg)

![Eine multinationale Klasse (Das Gastarbeiterproblem als Unterrichtsgegenstand in der Hauptschule in Rottweil. Sozialpsychologische Untersuchung einer 7. Klasse). ... [školní práce, přistěhovalci, sociologie] Eine multinationale Klasse (Das Gastarbeiterproblem als Unterrichtsgegenstand in der Hauptschule in Rottweil. Sozialpsychologische Untersuchung einer 7. Klasse). ... [školní práce, přistěhovalci, sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737762-eine-multinationale-klass-17404111261-1024x1024.jpg)
![Publications de la compagnie de l'Art Brut; fascicule 7 [umění, Francie] Publications de la compagnie de l'Art Brut; fascicule 7 [umění, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737760-publications-de-la-compag-17404104711-1024x1024.jpg)