NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národní politika 1933 roč. LI (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. První máj ve Zlíně [Baťa], Druhý německý stát, Spolupráce s Polskem, Adolf Hitler, Váha Malé dohody, Neklid v Rakousku, Soud nad fašisty v Brně)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Národní politika 1933 roč. LI (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Ministr Beneš o poměrech zahraničních, Rostoucí nesnáze v Palestině, Henleinův vstup do veřejnosti, Pamatujte na naše letectvo, Antonín Švehla - úmrtí)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Na některých stránkách jsou razítka z knihovny a některé stránky jsou vystřiženy.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen
Seidlová Málková, Gabriela
Praha, Togga 2015, 1. vydání. Původní brožovaná vazba, 180 stran, 16,5 x 21 cm (8°), česky.
Kniha je nová.
159Kč
Bez daně: 159Kč
Alfréd Stieglitz - Město za řekou - Limitovaná edice.
Karel Koutský, Josef Moucha
Vyd. Karel Koutský - atelier Fotorenesance, Praha 2018.
Perfektní stav - nová kniha. Jedná se o číslovanou, limitovanou edici, bibliofilské vydání.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách (zlato, geologie, mj. Jílové, Mokrsko, Petráčkova hora, Kašperské Hory)
Morávek Petr
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách [zlato ,těžba ,hornictví]
Morávek Petr
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách [zlato ,těžba ,hornictví]
Morávek Petr
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Národní politika 1934 roč. LII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. O Trockého nikdo nestojí, Uctění památky Štefánikovy, B. Smetana, Třetí pokus Německa [Rakousko, Polsko - Hitler], K výročí Lipan, Schůzka Hitler Mussolini)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1934.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Národní politika 1935, roč. LIII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. Macdonald o britské politice a německém zbrojení, Pražský hrad [Plečnik], Socha Štefánika, Josef Suk - úmrtí, Konrad Henlein, Pilsudski - úmrtí)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1935.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Národní politika 1935, roč. LIII (leden-únor) (noviny, deník, první republika, mj. Vojenský rok 1934 [Masaryk], Důl Nelson v Oseku, Sársko, Společná cesta Říma a Paříže [Mussolini], Adolf Hitler, Výbojné Japonsko)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1935.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidové humorky
Josef Štefan Kubín
Vydala Mladá fronta, Praha 1948. Edice Boje, svazek 26. Vydání první, stran 166. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, knižní blok rozpadlý, desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Národní politika 1934 roč. LII (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Návrh na nový Slavín na Vyšehradě, Česká škola na Sibiři, Libuše [opera B. Smetana], Karlova universita má již svoje odznaky, Královská svatba v Londýně)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1934.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lékárnice
Ingrid Noll
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2004. Vydání první, stran 200. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pozdně gotické deskové malířství v Čechách
Jaroslav Pešina
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1940.
Velmi dobrý stav (viz foto).
290Kč
Bez daně: 290Kč
Český časopis historický, XLIII.-1937
J.Šusta, Fr.Hrubý, J.Klik (ed.)
Nákladem Historického klubu, Praha. Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, stran 690, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vzpomínky
Otto Wichterle
Brožovaná, stran 263, vydání první, rozměry: 13 x 19 cm.
Dobrý stav, lehce odřená obálka. Na první straně je poznámka psaná propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021