NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Na některých stránkách jsou razítka z knihovny a některé stránky jsou vystřiženy.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Togga 2015, 1. vydání. Původní brožovaná vazba, 180 stran, 16,5 x 21 cm (8°), česky.
Kniha je nová.
159Kč
Bez daně: 159Kč
Bez daně: 159Kč
Vyd. Karel Koutský - atelier Fotorenesance, Praha 2018.
Perfektní stav - nová kniha. Jedná se o číslovanou, limitovanou edici, bibliofilské vydání.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Národní politika 1934.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1935.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1935.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1948. Edice Boje, svazek 26. Vydání první, stran 166. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, knižní blok rozpadlý, desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Národní politika 1934.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2004. Vydání první, stran 200. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1940.
Velmi dobrý stav (viz foto).
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Nákladem Historického klubu, Praha. Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, stran 690, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran 263, vydání první, rozměry: 13 x 19 cm.
Dobrý stav, lehce odřená obálka. Na první straně je poznámka psaná propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 45601 až 45616 z 116869 (7305 stránek)
Zákazníci sk

![Národní politika 1933 roč. LI (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. První máj ve Zlíně [Baťa], Druhý německý stát, Spolupráce s Polskem, Adolf Hitler, Váha Malé dohody, Neklid v Rakousku, Soud nad fašisty v Brně) Národní politika 1933 roč. LI (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. První máj ve Zlíně [Baťa], Druhý německý stát, Spolupráce s Polskem, Adolf Hitler, Váha Malé dohody, Neklid v Rakousku, Soud nad fašisty v Brně)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737851-narodni-politika-1933-roc-17405651561-1024x1024.jpg)


![Národní politika 1934 roč. LII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. O Trockého nikdo nestojí, Uctění památky Štefánikovy, B. Smetana, Třetí pokus Německa [Rakousko, Polsko - Hitler], K výročí Lipan, Schůzka Hitler Mussolini) Národní politika 1934 roč. LII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. O Trockého nikdo nestojí, Uctění památky Štefánikovy, B. Smetana, Třetí pokus Německa [Rakousko, Polsko - Hitler], K výročí Lipan, Schůzka Hitler Mussolini)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737845-narodni-politika-1934-roc-17405617391-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1935, roč. LIII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. Macdonald o britské politice a německém zbrojení, Pražský hrad [Plečnik], Socha Štefánika, Josef Suk - úmrtí, Konrad Henlein, Pilsudski - úmrtí) Národní politika 1935, roč. LIII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. Macdonald o britské politice a německém zbrojení, Pražský hrad [Plečnik], Socha Štefánika, Josef Suk - úmrtí, Konrad Henlein, Pilsudski - úmrtí)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737844-narodni-politika-1935-roc-17405601771-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1935, roč. LIII (leden-únor) (noviny, deník, první republika, mj. Vojenský rok 1934 [Masaryk], Důl Nelson v Oseku, Sársko, Společná cesta Říma a Paříže [Mussolini], Adolf Hitler, Výbojné Japonsko) Národní politika 1935, roč. LIII (leden-únor) (noviny, deník, první republika, mj. Vojenský rok 1934 [Masaryk], Důl Nelson v Oseku, Sársko, Společná cesta Říma a Paříže [Mussolini], Adolf Hitler, Výbojné Japonsko)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737843-narodni-politika-1935-roc-17405591451-1024x1024.jpg)

![Národní politika 1934 roč. LII (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Návrh na nový Slavín na Vyšehradě, Česká škola na Sibiři, Libuše [opera B. Smetana], Karlova universita má již svoje odznaky, Královská svatba v Londýně) Národní politika 1934 roč. LII (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Návrh na nový Slavín na Vyšehradě, Česká škola na Sibiři, Libuše [opera B. Smetana], Karlova universita má již svoje odznaky, Královská svatba v Londýně)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737842-narodni-politika-1934-roc-17405558311-1024x1024.jpg)

