NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dětství skleněné ptáče (edice: Atlantis, sv. 75) [román, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina]
Jean Lebrau, dřevoryty Bohdan Lacina
75. svazek Edice Atlantis, Jan V. Pojer v Brně, 1948. Volné archy v původní obálce, 50 stran, menší ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Frýdek-Místek Zmizelá Morava a Slezsko (zaniklé části města na starých fotografiích) + stavební dějiny města
Petr Juřák
Paseka, Praha a Litomyšl 2011. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 244.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Brno III. díl - Průmyslové město (Zmizelá Morava) (zaniklé části města na starých fotografiích) + stavební dějiny města
Aleš Vyskočil
Paseka, Praha a Litomyšl 2014. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 103 stran (72 stran obrazových příloh).
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Žatec. Zmizelé Čechy (zaniklé části města na starých fotografiích)  + stavební dějiny města [Saaz]
Petr Hlaváček, Jiří Kopica
Paseka, Praha a Litomyšl 2010. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 64.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ustanovení o jednání obchodním s bankou rakousko-uherskou
Sešit, stran 12, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ustanovení o jednání obchodním s bankou rakousko-uherskou
Sešit, stran 16, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná, lehce vyšisovaná a v dolní části natržená. V dolní části jsou lehce natrženy téměř všechny stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Madeleine. Nejlepší ze všech možných světů (Madeleine Albright Albrightová; politika, diplomacie, USA, exil, ministryně zahraničí Spojených států)
Madeleine Albright, Albrightová
Vydalo nakl. Práh, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 552 stran + obr. přílohy, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tam, kde usíná slunce (kolibřík)
František Kolda
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík), 168 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Požár na obloze (kolibřík)
Jaromír Pelc
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1988
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Semilsko - Zmizelé Čechy (okres Semily na starých fotografiích) [Podkrkonoší a Český ráj + dějiny regionu]
Ivo Navrátil, Pavel Jakubec
Paseka, Praha a Litomyšl 2009. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 84.
Stav výborný.
169Kč
Bez daně: 169Kč
Semilsko - Zmizelé Čechy (okres Semily na starých fotografiích) [Podkrkonoší a Český ráj + dějiny regionu]
Ivo Navrátil, Pavel Jakubec
Paseka, Praha a Litomyšl 2009. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 84.
Stav výborný.
169Kč
Bez daně: 169Kč
Národní noviny (7.10.1939) - Protektorát, staré noviny
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Strany 4
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Proměny démona (poezie, gramofonová deska chybí)
M. J. Lermontov
Československý spisovatel, Praha 1967. Vydání první, stran 136. Rozměry: 19,5 x 20,5 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Národní politika 1933 roč. LI (červenec-srpen) (noviny, deník, první republika, mj. Pakt čtyř a východ Evropy, Mistr Jan Hus, Mezinárodní politika sovětů, Věci Podkarpatské Rusi, Německo, Vatikán a Rakousko [Hitler], Pro klid na Hlučínsku, Nitra)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Básně noci
Vítězslav Nezval
Vydal: Fr. Borový, Praha 1948
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tragédie II. - William Shakespeare (Král Lear - Antonius a Kleopatra - Koriolanus - Timon Athénský - Cymbelín) (Edice Knihovna klasiků)
William Shakespeare, Přeložil E. A. Saudek
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1963. Knihovna klasiků. Spisy Williama Shakespeara, sv. 5. Graficky upravil František Muzika. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 682 st
Přebal odřený a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021