NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
75. svazek Edice Atlantis, Jan V. Pojer v Brně, 1948. Volné archy v původní obálce, 50 stran, menší ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2011. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 244.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2014. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 103 stran (72 stran obrazových příloh).
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2010. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 64.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 12, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, stran 16, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je nepatrně ušpiněná, lehce vyšisovaná a v dolní části natržená. V dolní části jsou lehce natrženy téměř všechny stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakl. Práh, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 552 stran + obr. přílohy, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík), 168 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1988
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2009. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 84.
Stav výborný.
169Kč
Bez daně: 169Kč
Bez daně: 169Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2009. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 84.
Stav výborný.
169Kč
Bez daně: 169Kč
Bez daně: 169Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Strany 4
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Československý spisovatel, Praha 1967. Vydání první, stran 136. Rozměry: 19,5 x 20,5 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Národní politika 1933.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal: Fr. Borový, Praha 1948
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1963. Knihovna klasiků. Spisy Williama Shakespeara, sv. 5. Graficky upravil František Muzika. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 682 st
Přebal odřený a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 45585 až 45600 z 116869 (7305 stránek)
Zákazníci sk

![Dětství skleněné ptáče (edice: Atlantis, sv. 75) [román, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina] Dětství skleněné ptáče (edice: Atlantis, sv. 75) [román, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_287753_1-1024x1024.jpg)


![Žatec. Zmizelé Čechy (zaniklé části města na starých fotografiích) + stavební dějiny města [Saaz] Žatec. Zmizelé Čechy (zaniklé části města na starých fotografiích) + stavební dějiny města [Saaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590260-zatec-zmizele-cechy-16139863941-1024x1024.jpg)





![Semilsko - Zmizelé Čechy (okres Semily na starých fotografiích) [Podkrkonoší a Český ráj + dějiny regionu] Semilsko - Zmizelé Čechy (okres Semily na starých fotografiích) [Podkrkonoší a Český ráj + dějiny regionu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590274-semilsko-zmizele-cechy-se-16139896291-1024x1024.jpg)


![Národní politika 1933 roč. LI (červenec-srpen) (noviny, deník, první republika, mj. Pakt čtyř a východ Evropy, Mistr Jan Hus, Mezinárodní politika sovětů, Věci Podkarpatské Rusi, Německo, Vatikán a Rakousko [Hitler], Pro klid na Hlučínsku, Nitra) Národní politika 1933 roč. LI (červenec-srpen) (noviny, deník, první republika, mj. Pakt čtyř a východ Evropy, Mistr Jan Hus, Mezinárodní politika sovětů, Věci Podkarpatské Rusi, Německo, Vatikán a Rakousko [Hitler], Pro klid na Hlučínsku, Nitra)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/737852-narodni-politika-1933-roc-17405666271-1024x1024.jpg)

