NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
A Murder of Quality (Kvalitní vražda, detektivka, série George Smiley)
John Le Carré
Bantam books 1990, s. 151.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
A Small Town in Germany (Městečko v Německu, politika, Německo, Bonn)
John Le Carré
Bantam books 1990, s. 311.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The ragged trousered philanthropists (Lidumilové v hadrech, román, socialismus, Anglie)
Robert Tressell
London, Grafton books 1965, s. 587.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Loser Takes All (Poražený bere vše, román)
Graham Greene
Penguin books 1974, s. 123.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Manhattan transfer (New York, román)
John Dos Passos
New York, Bantam books 1959, s. 314.
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pražské Jezulátko
Jiří Karásek ze Lvovic
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 18 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, na titulním listu je podpis původního majitele.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Thus Spoke Zarathustra (Penguin classics) (Tak pravil Zarathustra, filozofie, legenda, mytologie)
Friedrich Nietzsche
London, Penguin books 2003, s. 342.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
The Reprieve (Odklad; mj. Mnichovská dohoda, druhá světová válka)
Jean Paul Sartre
Penguin books 1963, s. 376.
V dobrém stavu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karren, Kutsche, Karosse (Vozíky, kočáry; historie, doprava, vojenství)
László Tarr
Budapest, Corvina Verlag 1970, s. 349.
V dobrém stavu. Obálka je po okrajích lehce odřená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
New Zealand (Lonely Planet) (Nový Zéland, průvodce, mapy, fotografie)
Peter Turner
Lonely Planet 1998, s. 689.
V dobrém stav. Obálka je odřená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Smrt v zrcadle (podpis Benjamin Jedlička)
Benjamin Jedlička (podpis)
Pevná vazba, stran 22, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tajemná růže (edice: Atlantis, sv. 70) [povídky, Irsko, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina]
W. B. Yeats
70. svazek Edice Atlantis, Jan V. Pojer v Brně, 1947. Volné archy v původní obálce, 175 stran, menší..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nemocná dívka (edice: Plejada) [divadelní hra, drama; vazba Vít Obrtel]
Vladislav Vančura
Vazbu navrhl Vít Obrtel, obálku J. Štyrský. Rudolf Škeřík, Praha 1928 jako 6. svazek edice Plejada. ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nemocná dívka (edice: Plejada) [divadelní hra, drama; vazba Vít Obrtel]
Vladislav Vančura
Vazbu navrhl Vít Obrtel, obálku J. Štyrský. Rudolf Škeřík, Praha 1928 jako 6. svazek edice Plejada. ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Švec a dívka (edice: Atlantis, sv. 74) [beletrie, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina]
Francis Jammes
Přeložil Josef Heyduk. Jan V. Pojer, Brno 1948 jako 74. svazek edice Atlantis. Volné archy v původní..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021