NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Air International 8/1994, Vol. 47, No. 2 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Velké postavy rodu Kinských [Kinský, Kinští, šlechta]
Ivan Brož
Vydalo nakladatelství Petrklíč, Praha 1997. Původní pevná vazba, 8°, 183 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Necestou cestou [vzpomínky, paměti a korespondence, historičky umění a spisovatelky - Charta 77, období komunismu]
Miloslava Holubová
Torst, Praha 1998. Původní vazba s přebalem, rozměry: 12 x 20 cm, 470 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Air International 10/2004, Vol. 67, No. 4 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
IOJ Presidium Meeting: Lisbon-Estoril, Portugal, January 27-29, 1990 [Mezinárodní organizace novinářů; OIJ; novináři]
Prague: International Organization of Journalists 1990, brož., 73 s., 8° (13 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tento večer ( Ivan Blatný, poezie)
Ivan Blatný
Čs.spisovatel, Praha 1991. Klub přátel poezie.
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Miniaturowe lotnictwo. Budowa modeli samolotów i smiglowców [letecké modelářství, letecké modely, letadla, helikoptéry, vrtulníky]
Schier, Wieslaw
Warszawa: Wydawnictwa Komunikacji i Lacznosci 1973, wydanie trzecie poprawione i uzupelnione.
Slušný stav. Desky na okrajích a na hřbetu vybledlé, plátno dole na hřbetu lehce natržené, okraje stránek zahnědlé, strany 291-298 uvolněné z vazby, přílohy chybí.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ztráty a nálezy
Ludvík Kundera
Sbírka moudré bilance jednoho desetiletí básníkova života, jako životních "ztrát" a lidských i básni..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Philosophie der Individualität [filozofie, individualita]
Müller-Freienfels, Richard
Leipzig: Felix Meiner Verlag 1921, pův. poloplátěná vazba se zdobenými deskami a titulním štítkem, XI+272 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
zevně poněkud odřená a ušpiněná, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Wittgenstein
K. Wuchterl, A. Hübner
Votobia, Olomouc 1995. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 145 stran plus obr. ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Polskie samoloty wojskowe 1939-1945 [polská vojenská letadla, druhá světová válka, dějiny letectví, vojenské dějiny]
Morgala, Andrzej
Warszawa: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej 1977, wydanie I.
Přebal na okrajích trochu odřený, v dolní části otlačený, ořízka lehce zažloutlá, kniha jinak zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kniha o lásce (ed. Moderní bibliotéka)
P. de Sénancour
Polopergamenová vazba se zlacením na hřbetu, stran 127, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, původní obálka je vevázána. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kalte Küche - der Stolz der Hausfrau. Mit zahlreichen Bunttrafeln. 1. Teil Vorspeisen (Hors-d'oeuvres) und Familien-Platten; 2. Teil Süßspeisen und Getränke. 10. durchgesehene Auflage	[kuchařka, studená kuchyň]
Nietlispach, F.
Berlin - Leipzig - Stuttgart - Wien: Deutsches Verlagshaus Bong & Co. [30. léta], celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 63 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně poněkud ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021