NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Estetické myšlení o hudbě (České země 1760-1860) - Studie ČSAV
Petr Vít
Brožovaná, 99 stran. Rozměry: 17 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Felix Kadlinský a jeho Zdoroslavíček (Studie ČSAV)
Zdeňka Tichá
Brožovaná,84 stran. Rozměry: 17 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Česká poezie 17. a 18. století [Obsah: poesie českého baroka, česká barokní poezie]
Zdeňka Tichá
Brožovaná, 145 stran. Rozměry: 17 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dětský svět. Verše pro děti
Emanuel Lešehrad
Poloplátěná vazba, stran 45, rozměry: 17,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky, nesouvisející věnování
80Kč
Bez daně: 80Kč
Robinson Crusoe (pošk.)
Jaroslav Tvrdý
Poloplátěná vazba, stran 128. Rozměry: 17 x 21 cm.
Stav horší, desky jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je utržený a zcela chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dopis (bibliofilie, hudební spolek Moravan Kroměříž, Eugen Třasoň; kresba František Vrobel)
Ota Fric
S kresbou Františka Vrobela. Kroměříž, 1933. Původní brož, menší 4°, cca 16 stran. Obálka nepatrně z..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Flush - životopis pejska spisovatelky Alžběty Barrettové-Browningové
Virginia Woolf
Brožovaná, 178 stran, rozměry: 13 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, kniha je v průhledném obalu, nerozřezáno
170Kč
Bez daně: 170Kč
Vlast. Tři básně Otakara Theera, Antonína Sovy, Viktora Dyka (poezie, bibliofilie, litografie Václav Mašek, podpis Karel Neubert)
O. Theer, A. Sova, V. Dyk
Grafické umělecké závody a nakl. V. Neubert a synové, Praha 1936 - soukromý tisk. Litografie V. Mašk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zahradní krby a grily II
Václav Vlk, Nevenka Vlková
Grada, 2004, brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 116
Stav výborný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 5/1997, Vol. 52, No. 5 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Dobrý stav; na přední straně obálky dole je malé zkrabacené a natržené místo.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 6/1999, Vol. 56, No. 6 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 5/2000, Vol. 58, No. 5 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 4/1997, Vol. 52, No. 4 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 1/1997, Vol. 52, No. 1 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 3/1994, Vol. 46, No. 3 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 2/1997, Vol. 52, No. 2 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021