NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Host, Brno 2010. Vydání první, dotisk, stran 312. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazby, rozměry: 17,5 x 23,5 cm, stran 539, 911 a 480
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbety. Vyřazené knihovní exempláře, na zadních deskách jsou nálepky. Hřbet I. dílu je natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydal Host, Brno 2012. Vydání první, stran 357. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948-49.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Melantrich, Praha 1941. Poloplátěné vazby s přebaly, stran 329 a 519. Rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, přebaly jsou odřené a ušpiněné s nálepkami. Uvnitř je stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Československý spisovatel, Praha 1966. Edice Dílna, svazek 22. Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten po okrajích odřený, rozměr: A5, 176 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 21 cm, 283 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dívčí román. Illustroval F. Smatek, vydal Josef. R. Vilímek, Praha 1923. Původní celoplátěná vazba s..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1960. 1. vyd. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 16 x 21,5 cm, 388 stran.
Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Martin Leschinger - Flétna, 2012. Vydání první, stran 175. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Skizzy filosoficko-okultně-náboženské načrtnul ten, jehož symbolem Růže Saronská. 1926, nakladatel B..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stará Říše, L.P. 1940, 136. svazek Dobrého Díla, linoryty vyzdobil Michael Florian. Pův. brož., 59 S..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Autor byl profesor psychologie na universitě J.Hopkinse. Z anglického originálu přeložil Alois Macho..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Všelidské bratrství, číslo 4. Náboženská ochutnávárna. Vydal Fr. Horálek, Praha 1929. Původní brož, ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal: Index, Köln (Německo) 1984
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 45345 až 45360 z 116876 (7305 stránek)
Zákazníci sk


![Románové noviny I.-III. (3 svazky) [Obsah: reportáže, beletrie a fotografie - levicová, sociální tematika, dělnictvo, proletariát, zprávy ze SSSR - Sovětský svaz] Románové noviny I.-III. (3 svazky) [Obsah: reportáže, beletrie a fotografie - levicová, sociální tematika, dělnictvo, proletariát, zprávy ze SSSR - Sovětský svaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714952-romanove-noviny-i-iii-3-s-17140263881-1024x1024.jpg)

![Kapitoly z české poetiky -Mukařovský- KOMPLET 2 sv.: I - Obecné věci básnictví. II. K vývoji české poesie a prózy - strukturalismus] Kapitoly z české poetiky -Mukařovský- KOMPLET 2 sv.: I - Obecné věci básnictví. II. K vývoji české poesie a prózy - strukturalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/660121-kapitoly-z-ceske-poetiky--16504381111-1024x1024.jpg)




![Společenský systém neboli Přirozené zásady morálky a politiky a kritické pojednání o vlivu vlády na mravy [edice Filosofická knihovna] Společenský systém neboli Přirozené zásady morálky a politiky a kritické pojednání o vlivu vlády na mravy [edice Filosofická knihovna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/682965-spolecensky-system-16754233091-1024x1024.jpg)



![Náboženská ochutnávárna. Zrození Boha v člověku (Všelidské bratrství, č. 4) [Náboženství, člověk] Náboženská ochutnávárna. Zrození Boha v člověku (Všelidské bratrství, č. 4) [Náboženství, člověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139653_1-1024x1024.jpg)
![Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-07-01-16-42-17-01-1024x1024.jpg)