NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pavel Mervart, 2011. Brožovaná s obálkou, 57 stran, rozměry: 15,5 x 15 cm
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Motýľ, 2023. Pevná vazba. Stran 444, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Torst, Praha, 2008. Původní pevná vazba s přebalem, druhé, přepracované vyd., 163 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená. Věnování a podpis Jáchym Topol
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Středočeské nakl. a knihkupectví, Praha 1988. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 99, vyd. první
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Víkend, 2019. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 217, vyd. první
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Update Studio, Bratislava 1999. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 140 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Univ. Konštantína Filozofa v Nitre, Nitra 2011. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 230 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Atlantis, Brno 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 142 stran.
Pěkný stav. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Academia, Praha 1998. Stran 415. Vyd. druhé. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prostějov 2006. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 137 + obr. příloha
Stav výborný. Věnování a podpis Jiří Kuběna
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Published by INDEX, Köln and SVĚDECTVÍ, Paris 1978.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Host, Brno 2010. Vydání první, stran 312. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Fortuna Libri (ČR), Praha 2014. Vydání první, stran 391. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, čistá., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 45313 až 45328 z 116885 (7306 stránek)
Zákazníci sk



![Trnová dívka [Indiáni severní Ameriky a jejich mýty, lidová slovesnost, příběhy, pověsti] - podpis Jáchym Topol Trnová dívka [Indiáni severní Ameriky a jejich mýty, lidová slovesnost, příběhy, pověsti] - podpis Jáchym Topol](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738076-trnova-divka-indiani-seve-17408159591-1024x1024.jpg)











