NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala: Mladá fronta, Praha 1974. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 224, rozměry: 16 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a po okrajích potrhaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Mustang, Plzeň 1994. Pevná vazba, stran 165, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 1996. Pevná vazba, stran 267, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2016. Vydání první, stran 368 + 8 stran bar. přílohy. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 325-207
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený a protržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 59
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 529-576
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 323-360 + obr. příloha
Velmi dobrý stav. Hřbet je v dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 262-323
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 389-451
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 64 + Světodějné sílo Velké říjnové socialistické revoluce
Velmi dobrý stav. Hřbet je v horní i dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 64
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 194-256
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 522-583
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený a v horní části mírně natržnený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 585-648
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 45265 až 45280 z 116891 (7306 stránek)
Zákazníci sk

![Vzduchoplavci, aviatici & piloti [dějiny vzduchoplavby a letectví v Čechách, balony, první letadla, letci, průkopníci] Vzduchoplavci, aviatici & piloti [dějiny vzduchoplavby a letectví v Čechách, balony, první letadla, letci, průkopníci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738194-vzduchoplavci-aviatici-am-17409510661-1024x1024.jpg)


![Války rudého muže [Obsah: dobývání severní a jižní Ameriky, Indiáni vs dobyvatelé, Amerika] Války rudého muže [Obsah: dobývání severní a jižní Ameriky, Indiáni vs dobyvatelé, Amerika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738187-valky-rudeho-muze-obsah-d-17409473571-1024x1024.jpg)
![Osudová Sisi [rakouská císařovna Alžběta Bavorská - manželka císaře František Josef I.] Sissi Osudová Sisi [rakouská císařovna Alžběta Bavorská - manželka císaře František Josef I.] Sissi](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738186-osudova-sisi-rakouska-cis-17409471331-1024x1024.jpg)










