NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Indische Plastik. Mit 170 Tafeln und fünf Textabbildungen [= Die Kunst des Ostens; Band II] [Indie, sochařství]
Cohn, William
Berlin: Bruno Cassirer Verlag 1923, poloplátěná vazba s motivem na přední desce a titulem na hřbetu, VII+92 stran+170 tabulí, velké 4° (19 x 26 cm)
vyšisované okraje desek, poněkud odřená, kapitálky natržené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ten, který byl: Vladimír Macura mezi literaturou, vědou a hrou
Pavel Janoušek
Academia, Praha 2014. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 562 stran.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Literární brak [operace vyloučení a nahrazení 1938-1951. Obsah: osudy tzv. brakové literatury v období nástupu totalit; mj. rodokapsy a dobrodružné knihy] - podpis Pavel Janáček
Pavel Janáček (podpis)
Host, Brno 2004. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21, 412 stran. Vydání první.
Stav výborný, autorské věnování s podpisem
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zříceninový mramor (poezie)
Václav Vokolek
Torst, 1996. Pevná vazba s obálkou, stran 314, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Katastrophen, Naturgewalten und Menschenschicksale. Mit 305 Bildern und Zeichnungen sowie einer mehrfarbigen Tafel nach einem Aquarell von Walter Heiland [katastrofy, fotografie]
Herrmann, Albert
Berlin: G. Schönfeld’s Verlagsbuchhandlung 1936, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 439 stran s četnými ilustracemi, barevný frontispis, velké 4° (24 x 31,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, prasklý papír předsádky, uvnitř občas otisky prstů, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Eine ganze Welt gegen uns. Eine Geschichte des Weltkrieges in Bildern. 31.-42. Tausend	[První světová válka, fotografie]
Beumelburg, Werner - Reetz, Wilhelm (ed.)
Berlin: Verlag Ullstein 1934, černá celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 286 stran s čb. fotografiemi, velké 4° (23,5 x 30,5 cm)
plátno na hřbetu poškozené, okraje desek odřené, titulní list ušpiněný, občas otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Normalien für die Gymnasien und Realschulen in Österreich. 1. Theil: Gymnasien [Rakousko-Uhersko, Rakouské školství konce 19. století, školský systém, střední školy, gymnázia, sbírka výnosů a nařízení]
Marenzeller, Edmund Edlen von (ed.)
Wien: im Kaiserlich-königlichen Schulbücher-Verlage 1884.
Vzhledem ke stáří slušný stav. Plátno z dolního rohu předních desek odlepené, hrany desek odřené, hřbet naprasklý, horní ořízka lehce zaprášená, okraje stránek v první části lehce zahnědlé, jinak uvni
630Kč
Bez daně: 630Kč
The State of Israel: A Historical Economic and Political Study [Izrael; politika; ekonomika; hospodářství; dějiny Izraele]
Nikitina, Galina
Moscow: Progress Publishers 1973, váz., 366 s., 8° (14 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; přebal, stránky a ořízka trochu zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Lehrbuch der Reform-Pädagogik für höhere Lehranstalten. 1.-3. Band [německé školství kolem r. 1900, školský systém, střední školy - víceletá gymnázia a lycea, pedagogika]
Nohl, Clemens
Essen: Verlag von G. D. Baedeker 1901. Alle drei Bände 2. Auflage.
Hrany desek nepatrně odřené, bývalý knihovní exemplář s razítky, mezi stranami 417-452 druhého svazku (kapitola Geschichtsunterricht) podtrháváno modrou pastelkou (viz foto), jinak uvnitř pěkně zachov
750Kč
Bez daně: 750Kč
Tak se měj divoženko
Irena Gálová
Vydala Mladá fronta, Praha 2006. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mineralia Slovaca, roč. III. (1971), č. 9 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Kaolín z oblasti Rudník-Jasov; Geológia vo Švédsku)
Vladimír Kuna (red.)
Časopis venovaný geologickej problematike nerastných surovin Slovenska a činnosti Slovenskej geologi..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mineralia Slovaca, roč. II. (1970), č. 8 (časopis, geologie, Slovensko, mj. Problémy piešťanskej termálnej oblasti)
Vladimír Kuna (red.)
Časopis venovaný geologickej problematike nerastných surovin Slovenska a činnosti Slovenskej geologi..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Der abenteuerliche Simplicius Simplicissimus. Mit einer Einleitung herausgegeben von Emil Ermatinger, Handätzungen von Max Hunziker [Třicetiletá válka, humor, satira]
Grimmelshausen, Hans Jakob Christoph von
Zürich: Büchergilde Gutenberg 1945, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 415 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
obálka poněkud ušpiněná a potrhaná, věnování na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Political Economy of Israel's Occupation [Politická ekonomie izraelské okupace; Palestina; Izrael; ekonomika]
Hever, Shir
London: Pluto Press 2010, brož., XIV+226 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Vynikající stav; obálka jen nepatrně opotřebovaná, na patitulu je podpis a razítko předchozího majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021