NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dokumenty naší národní revoluce, ročník II./1924-1925 (legie, 1. sv. válka)
Alois Žípek (red.)
Převazba Rozměry: 16 x 23,5 cm. Stran 287.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějepis hudby I. a II. (2 svazky)
Gracian Černušák
Brožované, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 300 a 357. Druhé, přepracované vydání.
Stav dobrý, obálka jsou odřené a otřepené, hřbety lepené. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kapitoly z české poetiky - Mukařovský- KOMPLET 2 sv.: I - Obecné věci básnictví. II. K vývoji české poesie a prózy - strukturalismus]
Jan Mukařovský
Melantrich, Praha 1941. Brožované, stran 329 a 519. Rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, obálky i hřbety jsou lehce odřené, hřbet I. dílu je v dolní části natržený. Knižní blok I. dílu rozlámaný. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Besídka. Nedělní čtení pro naše děti, ročník III./1925
Marie Bartošková (red.)
Převazba - pv. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 18 cm, stran celkem 279
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dokumenty naší národní revoluce, ročník I./1923 (legie)
Alois Žípek (red.)
Převazba. Rozměry: 16 x 23,5 cm. Stran 272.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář. Na několika posl. stranách jsou v dolní části skvrnky - nezasahují do textu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jiřina. Powídka z časů Jindřicha Korutana (Povídka z časů Jindřicha Korutana) - 1846
Prokop Chocholoušek
Poloplátěná vazba, rozměry: 11 x 18 cm, stran 407
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, hřbet potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý, místy jsou hnědé skvrnky od stáří. Na titulním listu je podpis pův. majitele a vystřižený obdélník cca 1 x 5 cm
800Kč
Bez daně: 800Kč
Šotek, čísla 1-10 a 12-18/1963 (humor, satira) - noviny, časopis
Bedřich Moser (red.)
Převazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 168 a 170-278.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet zkosený a potrhaný, vyřazený knihovní exemplář. Některé stránky jsou z části dolepované, strana 216 a 269- je z poloviny utržená - text chybí - dolepeno bí
600Kč
Bez daně: 600Kč
Družstevník, ročník XXIX./1937 (družstvo, družstva)
Emanuel Škatula
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 500 + Právní rádce, ročník II., č., 1-24/1937, stran 124
Stav velmi dobrý. Na zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevník, ročník XI./1919 (družstvo, družstva)
Emil Strand (red.)
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 150
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky. podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
Družstevník, ročník XIII./1921 (družstvo, družstva)
Emil Strnad
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 244
Stav velmi dobrý. Na zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky. přední desky se lehce uvolňují od vazby
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevník, ročník VIII./1916 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 144
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevník, ročník VII./1915 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 152.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevník, ročník IV./1912 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 148.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Lehce zažloutlé okraje stránek
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevník, ročník VI./1914 (družstvo, družstva)
Ferd. Jirásek (red.)
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 132.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Věstník ministerstva zahraničních věcí, rok 1926
M. Hlavička
Převazba, celkem 00 stran. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021