NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oskar Kokoschka (edice: Malá galerie, sv. 40) [malířství, expresionismus]
Jan M. Tomeš
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1988. Edice Malá galerie, svazek 40. Pů..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Návraty do země za zrcadlem. Retours au pays d'au-dela du miroir (podpis Jana Boxbergerová) - poezie
Jana Boxbergerová (podpis)
Brožovaná, rozměry: 14x 20 cm, stran 167
Výborný stav. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Závorky (pro S./F.) [ilustrace a podpis Martin Balcar]
Kristián Suda
Vyd. Prostor, Praha 1998. Celoplátěná původní vazba s obálkou. Listy jsou dvojité. Rozměry: 14 x 21,5 cm, 25 listů.
Velmi dobrý stav. Obálka je v horní části natržená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozhovory s Bohem [1x grafika Petr Dillinger - dřevoryt; edice Atom]
Marie Calma
Pevná vazba se zlacením a zlacenou horní ořízkou, stran 144, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Reflexe a sebereflexe ženy v české národní elitě 2. poloviny 19. století
Milan Vojáček
Vydalo Scriptorium, Praha 2007. Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 368 stran + 13 čb. vyobrazení, vydání první.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Literární kritiky a studie [statě o moderní světové literatuře]
Naum J. Berkovskij
Svoboda, Praha 1966. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 661, rozměry: 14 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná a v horní části lehce natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Realita slova Máchova (Karel Hynek Mácha, máchovské studie, sborník)
Růžena Grebeníčková, Oldřich Králík (eds.), Aloys Skoumal, K
Československý spisovatel, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 304 stran.
Velmi dobrý stav. V textu je zhusta podtrháváno tužkou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Královraždy aneb český pitaval
Miroslav Ivanov
SYZ, Praha 2010. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 300
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vzpomínky. Hlávkovy studentské koleje 1904-1934
Alois Jokl, Josef Klik a Frant. Roubík (red.)
Vydal Spolek bývalých chovanců, Praha 1934. Měkká vazba stran 121, rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části do poloviny natržený
250Kč
Bez daně: 250Kč
Legitimní milenka. Zrcadlo pokrytcům (lidské vztahy, monogamie, polygamie)
kolektiv autorů
Celoplátěná převazba , rozměry: 14,5 x 18 cm, stran 74
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vilém Ratcliff, Tragedie
Jindřich Heine
Pevná vazba, stran 57, rozměry:
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky i hřbet. Nesouvisející věnování
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rudé besídky 1918-1921
Helena Malířová
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 157, rozměry: 11 x 16,5 cm.
Velmi dobrý stav, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Z amerických pralesů a jiné povídky
Václav Kraus
Poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 17,5 cm, stran 32, 32, 32, 32, 16 a 30
Stav dobrý, desky jsou výrazně odřené, hřbet lepený. Uvnitř je stav velm idobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Legenda o svatém Václavu (3x grafika Cyril Bouda) - Lyra Pragensis 1971
Karel IV.
Brožovaná, šitá, 16 stran, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav výborný. Rytiny podepsané C. Boudou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Úvod k modlitbám (kresby František Bílek)
Bohuslav V. Lohninský
Měkká vazba, rozměry: 11 x 18 cm, stran 61.
Velmi dobrý stav. Obálka je mírně ušpiněná, spodní roh je přehnutý. Knižní blok je uvolněný z obálky
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021