NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Proudy české umělecké tvorby 19.století - Smích v umění (Plzeňský sborník)
Stich Alexandr, Prahl Roman, Wittlich Petr, Čornej Petr, Koř
Ústav pro hudební vědu ČSAV, Ústav dějin umění ČSAV, Praha 1991. Brožovaná. Rozměry: 18 x 24 cm, 283 stran + 58 obrázků.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Prag. Eine Stadtgeographie und Heimatkunde [Praha, vlastivěda a dějiny města Prahy, městská geografie, statistika, Protektorát Čechy a Morava, podpis autora]
Lehovec, Otto (podpis)
= Forschungen aus Prags Vergangenheit und Gegenwart; Band 1. Prag: Volk und Reich Verlag 1944.
Desky trochu odřené a hřbet nahoře natržený, desky a ořízka trochu skvrnité, nahoře na ořízce vlastnická poznámka, vazba mezi stranami 208/209 naprasklá, list s fotografiemi 7-8 uvolněný z vazby, doln
630Kč
Bez daně: 630Kč
List za listem (podpis Miroslav Huptych) - poezie
Miroslav Huptych (podpis)
Pistorius & Olšanská, 2015. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 160 stran.
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích]
Marco Polo, překlad Václav Blahník
Vydal Odeon, Praha 1989. První vydání. 228 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Pěkný stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Osm filosofů italské renesance [Z obsahu: filosofové humanismu: Petrarka, Lorenzo Valla, Marsilio Ficino, Pico della Mirandola, Telesio, Patrizi a Giordano Bruno]
Paul Oskar Kristeller
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, edice Dějiny idejí sv. 3, Praha 2007. Vydání první. Stran 208. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Růže, kterouž smrt zavřela. Výbor z barokní české poezie (Živá díla minulosti, 61.)
Michna, Bridel, Komenský, Rosa, Kadlinský
Vydal Odeon, Praha, 1970. První vydání, 709 stran, 8°. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Spiritismus: Zapomenutá významná kapitola českých dějin
Allan Kardec
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 2003. Stran 861. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích mírně natržený, desky po okrajích lehce odřené. Stav dobrý.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Itálie I. a II. (2 svazky) - Z cesty za uměním [o italském umění - Neapol, Pompeje, Řím, Toskánsko, Florencie, Benátky, antika, středověk, renesance, baroko, malba, sochařství, architektura]
Jaromír Neumann
Původní celoplátěné vazby s přebaly + kartonová pouzdra, vydání druhé - doplněné, 313 a 439 stran s množstvím ilustračního materiálu. Rozměr 18x25 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Příhody Odysseovy (edice: Matice mládeže) [mytologie, pověsti, Řecko, Odysseus)
vypravuje Miloslava Eliášová
F. Šimáček, Praha 1911. Původní brož; 16 x 12 cm; 120 stran s čb. ilustracemi. Obálka odtržena od zb..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Functional Packaging Prototypes (Prototypy funkčních obalů, balící technika, design, příručka)
Jinming Chen
Vazba flexi, karton ohebný, 299 stran, formát 8°, rozměr: 18,5 x 18,5 cm. Text anglicky. ISBN: 1-..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umění je život a tvorba - šestkrát o umění moderním a avantgardním [edice Otázky a názory; statě o fotografii, filmu, filmové tvorbě]
Lubomír Linhart
Typograficky upravil Zdenek Seydl. Vydal Československý spisovatel, Praha 1962 jako 36. svazek edice..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Někdy (podpis Marek Stašek) - poezie
Marek Stašek (podpis)
Pavel Mervart, 2015. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 72 stran.
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Subjekt - autor - auditórium. Subjekt v priestorách umenia (text slovensky)
kolektiv autorů
SCCA-Slovakia, 1996. Brožovaná, rozměry: 13 x 23 cm, 289 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Postvorschriften über die gebührenfreie Benützung der k. k. Postanstalten ...  [pošta a telegraf v Rakousku 19. století, Rakousko-Uhersko, Habsburská monarchie, státní správa, poštovní tarify, předpisy a nařízení]
Skibinski, Ladislaus
Graz: Im Selbstverlage des Verfassers 1893.
Přední strana obálky zcela uvolněná z vazby, zadní strana obálky chybí, papír silně zahnědlý, stránky od s. 57 dosud nerozřezány, na str. 51 podtrháváno pastelkou, dolní roh stránek ohnutý, první 3 li
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
 
Valentinská © 2021