NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cambridge, New York, Melbourne, Sydney - Paris: Cambridge University Press - Editions de la Maison des Sciences de l'Homme 1987. First paperback edition. ISBN 10: 0521347475.
Hřbet vybledlý, jinak zcela bez poškození, velmi dobrý stav. / Spine faded, inside intact, very good condition.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Berlin: Verlag Deutsche Bauzeitung 1904, 2., vollständig neu bearbeitete Auflage.
Velmi dobrý stav. Desky trochu odřené a na rozích nepatrně otlačené, titulní list popsaný pastelkou, uvnitř ale velmi pěkně zachovalá - čistá, světlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 474, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
London: Sphere Books 1967, brož., 465+343+405 s., 8° (11 x 18 cm)
Velmi dobrý stav; obálky trochu opotřebované, jedna s menším natržením, jedna se šmouhou, ořízky a stránky zažloutlé.
1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Vydalo nakladatelství Straky na Vrbě, Praha 2002. Edice Česká fantastika, svazek 21. Stran 519. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav velmi dobrý, horní roh obálky je přehnutý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Návrat, 2006. Stran 851. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London - Sydney, Pan books 1983, s. 174.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Laser-books, Plzeň 2006. Stran 531. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London, Politicos - Guardian 2004, s. 373.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Triton 2004. Stran 387. Brožovaná, rozměry: 11 x 16,5 cm
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Usborne Publishing 2011, s. 48.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, Red fox 1992, s. 155.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
London, Simon & Schuster UK 2010, s. 306.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 102, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Autorské věnování s podpisem. Knižní blok je rozlámaný a uvolněný z obálky. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London, Penguin books 1994, s. 221.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Naše vojsko, Praha 1958. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 703
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, na hřbetu lepená, ze spodní části podlepovaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 45025 až 45040 z 116924 (7308 stránek)
Zákazníci sk



![The History of the Russian Revolution, sv. 1-3 [Dějiny ruské revoluce; Říjnová revoluce; bolševici; Rusko; historie] The History of the Russian Revolution, sv. 1-3 [Dějiny ruské revoluce; Říjnová revoluce; bolševici; Rusko; historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738525-the-history-of-the-russia-17412521411-1024x1024.jpg)











![Poklad - Karel Jaromír Erben [oddíly: Kytice, České pohádky, Prostonárodní české písně a říkadla, Slovanské báje a pověsti, Básně, písně, překlady] Poklad - Karel Jaromír Erben [oddíly: Kytice, České pohádky, Prostonárodní české písně a říkadla, Slovanské báje a pověsti, Básně, písně, překlady]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738508-poklad-karel-jaromir-erbe-17412475111-1024x1024.jpg)