NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidová knihovna, Sbírka k poučení a zábavě. Ročník I., II. a III. (1897 - 1899). Ve druhém a třetím ..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 38, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Složky jsou uvolněné z obálky. Autorské věnování s podpisem.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná s obálkou, stran 56. Rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 441 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce ušpiněné a v horní mírně odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní brožovaná, 137 stran, první vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala ORSINI, Praha 2006. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 230 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm. Stran 212, 32 obr., 2 skl. příl., 48 kříd. příloh.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, mírně ušpiněná a protržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Zvon, české katolické nakl., Praha 1994. Původní pevná vazba, 198 stran, rozměry: 15 x 21 cm, ..
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Vydal Radioservis, Praha 2015. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložila Tereza Silbernáglová. Nakl. Svoboda, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 620 stran, rozměr: A5.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1937.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka ( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paseka, Praha-Litomyšl 2002.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2008. Vydání první. Původní brož, 8°, 343 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství GEKKO DISTRIBUTION, Praha 2014. Vydání první, stran 112. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2005. Vydání první, stran 692 a 574. Původní pevné vazby s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Moderní spojení čínské medicíny a astrologie . Pouť do šerého dávnověku jin a jang, pouť plná tajů a..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 44961 až 44976 z 116931 (7309 stránek)
Zákazníci sk






![Fiktivní deník Oscara Wildea [Oscar Wilde - Peter Ackroyd] Fiktivní deník Oscara Wildea [Oscar Wilde - Peter Ackroyd]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738611-fiktivni-denik-oscara-wil-17413009201-1024x1024.jpg)
![Mikulčice - Sídlo a pevnost knížat velkomoravských [Velká Morava, Velkomoravská říše, archeologie] Mikulčice - Sídlo a pevnost knížat velkomoravských [Velká Morava, Velkomoravská říše, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738609-mikulcice-sidlo-a-pevnost-17413003161-1024x1024.jpg)







![Cesta bílého jeřába [Moderní spojení čínské medicíny a astrologie - Základy čínské astrologie a starých čínských medicínských praktik, které z ní vycházejí] Cesta bílého jeřába [Moderní spojení čínské medicíny a astrologie - Základy čínské astrologie a starých čínských medicínských praktik, které z ní vycházejí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738594-cesta-bileho-jeraba-moder-17412928951-1024x1024.jpg)