NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Motiv z Podyjí (grafika) - - okr. Znojmo
Ctibor Šťastný
Grafika uložená v deskách. Rozměry tiskové plochy jsou 90 x 118 mm.Rozměry listu a desek jsou A4 nal..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Poutník v pustinách
Zane Grey
Českomoravské podniky tiskařské, Praha 1930. Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 433
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a lepená. Hřbet je se ztrátou a lepený. Některé složky jsou uvolněné, jinak je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Posvátná místa království Českého - Arcidiecese Pražská Díl V.: Vikariát Libocký (Praha, Liboc) - pošk.
Ant. Podlaha
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 172.
Stav horší, obálka je ušpiněná, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou - lepení přetrženo. Knižní blok je rozlámaný na části, stránky zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. P
150Kč
Bez daně: 150Kč
Trochu dějin, mythu a jiné zajímavosti
Vilém Škvor
Měkká vazba, 43 stran, rozměry: 8,5 x 12 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, obálka nese stopu po přeložení.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Škola úspěchu / Úspěch Američana / Síla osobnosti (Český Amerikanism)
Josef Jarušek (pořádá)
Převazba, rozměry: 13 x 7,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nezmar. Humoristický román (obálka Josef Lada)
Jaroslav Nauman
Brožovaná s obálkou, stran 324, rozměry: 12 x 15 cm
Stav dobrý stav, obálka je otřepená a na hřbet unatržená. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kytice z básní Karla Jaromíra Erbena
Karel Jaromír Erben
Převazba, stran 164, rozměry: 12 x 15 cm
Uvnitř je stav velmi dobrý stav, pouze desky odřené a hřbet lehce zkosený. Přední i zadní desky se mírně uvolňují od vazby. Podpis pův. majitele
299Kč
Bez daně: 299Kč
Slovácké pěsničky 2. (Písničky)
Jan Poláček
Melantrich v Praze 1948. 2. vydání. Měkká vazba, 137 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je lehce zkosený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Náchod. Zmizelé Čechy (město na starých fotografiích + stavební dějiny města)
Lydia Baštecká
Paseka, Praha a Litomyšl 2009. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 56 stran textu, 100 stran fotografických příloh.
Stav výborný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Moderní užitková zahrada
Anna Pavordová
Pevá vazba, stran 208 - množství vyobrazení, rozměry: 23 x 26 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovensko Masarykovi (text slovensky)
Jozef Rudinský
Pevná vazba, rozměry: 19 x 25 cm, 269 stran s obrazovými přílohami
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jean-Dominiques Ingres
Dagmar Hníková-Malá
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 78 stran textu + 87 čb. a 6 bar. reprodukcí
Velmi dobrý stav, přebal je ze spodní části podlepovaný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Co má věděti každý občan
Václav Joachim
Knihy pro každého. Sbírka spisů poučných, ročník I., sv. 3. Státní nakladatelství, Praha 1928. Původ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Eine Kleine Nachtmusik. Serenade
Mozart
Edition Peters, Nr.3957. Klavier zu 2 Handen. Nedatováno. Revidoval Otto Singer. Stran 16. Původní sešit. Rozměr 24x31 cm.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lidová knihovna, I. - III. ročník
Lidová knihovna, Sbírka k poučení a zábavě. Ročník I., II. a III. (1897 - 1899). Ve druhém a třetím ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Chorál deště (podpis Dalibor C. Faltis)
Dalibor C. Faltis (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 38, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Složky jsou uvolněné z obálky. Autorské věnování s podpisem.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021