NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Figura a místo - Vizuální řád v italském malířství 15. stol. [výtvarné umění, malba, italská renesance, obrazy, teorie malby, sociologie umění, vizuální kultura]
Pierre Francastel
Vydání první, stran 325. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka nepatrně ušpiněná a otřepená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Moderní umění a smrt kultury
H. R. Rookmaaker
Vydal Návrat domů, 1996. Původní pevná vazba, 8°, 230 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Malá encyklopedie rabínského judaismu
Pavel Sládek
Pevná vazba, stran 255, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Karel IV. Historie života velkého vladaře
František Kavka
Vydala Mladá fronta, Praha 1996. První vydání. Edice Kolumbus. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Formát 21 x 14 cm. Počet stran 361.
stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Podzimní květy
J.Černík
Sádlova edice, Praha, nedatováno.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Palestine: A Modern History [Moderní dějiny Palestiny; mandátní území Palestina; Arabové; židé; sionismus]
A. W. Kayyali [Abdul-Wahhab Said Kayyali]
London: Third World Centre for Research and Publishing [cca 1972], váz., 243 s., 8° (15 x 22.5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, ořízka a předsádky nepatrně zažloutlé.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Pages from Lenin's Life [Vzpomínky Leninovy osobní tajemnice; Vladimír Iljič Lenin; život; životopis; Říjnová revoluce]
Lydia Fotieva [Lydia Alexandrovna Fotiyeva; Lidija Fotijeva]
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1960, váz., 194+[20] s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný a mírně zažloutlý, na rubu odřený, horní ořízka trochu zažloutlá a ztmavlá, předsádky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Réalités algériennes et Marxisme dans la guerre de libération nationale [Alžírsko; komunisté; národní osvobození]
Alger: Éditions El-Hourryya 1962, váz., 437 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně vybledlé, horní ořízka trochu zaprášená, předsádky částečně zažloutlé až zahnědlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Vatikán: Listy římského návštěvníka do Čech (reportáž, Itálie, Řím [Volná Myšlenka])
Karel Pelant
Nákladem vlastním, Praha 1907. Původní brož, 8°, 138 stran. Volný hřbet, obálka lehce zašpiněná (viz..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ivan Vasilievich KLIUN  [monografie ,anglicky]
ruská avantgarda Avant-garde
První vydání, 26 x 31 cm, váha 2,7 kg. 500 ilustrací, 150 barevných.
Nová kniha, new book.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Václav Rabas (malíř) Dílo Václava Rabasa 1908-1941 - soubor obrazů, kreseb a plastik (grafická příloha, podpis Václav Rabas)
kolektiv autorů
Dílo Václava Rabasa 1908 - 1941. Soubor obrazů, kreseb a plastik ve výběru Karla Šourka uvedených te..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Páté přes deváté (poezie, bibliofilie; ilustrace Zdeněk Guth)
Marie Marková
Tuto knížku vypravili žáci II. ročníku odborné školy knihtiskařské v Praze. 1934. Původní brož, 8°, ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prostopravda. Paměti (edice: Živá díla minulosti, sv. 9) [poezie, české stavovské povstání, kritické vydání; obálka Zdeněk Sklenář]
Mikuláš Dačický z Heslova
Historicky a umělecky cenný literární odkaz pokrokového humanistického básníka konce 16. a počátku 1..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pomocné technické prapory 1950-1954. Tábory nucené práce v ČSSR 1948-54 (historie, komunismus, teror, politická perzekuce)
Jiří Bílek - Karel Kaplan
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pomocné technické prapory 1950-1954. Tábory nucené práce v ČSSR 1948-54 (historie, komunismus, teror, politická perzekuce)
Jiří Bílek - Karel Kaplan
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pomocné technické prapory 1950-1954. Tábory nucené práce v ČSSR 1948-54 (historie, komunismus, teror, politická perzekuce)
Jiří Bílek - Karel Kaplan
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021