NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vábení
Charles Louis Philippe
Obálku s použitím kresby Kamila Lhotáka navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1974. První vydání, stran 236. Původní celoplátěná vazba
Přebal po okrajích odřený. Stav jinak pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozmarné písničky na slova F.S.Procházky
J.Machoň
Edition Sádlo Praha, nedatováno.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Histoire du Musée Calvet [francouzské muzeum]
Girard, Joseph
Avignon: Muséé Calvet 1955. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a pův. obálkou, 120 stran s černobílými obr., 4° (16,5 x 24,5 cm)
Obálka natržená a odřená, nerozřezané listy, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Synagogue Treasures of Bohemia and Moravia [synagogy]
Volavková, Hana
Prague: Sfinx 1949. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, XX+38 stran textu + 97 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (16 x 23,5cm)
Obálka natržená, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jeremiáš [Franz Werfel - román; životní příběh starozákonního proroka]
Franz Werfel
Vydalo SCRIPTUM, Praha, 1992. První vydání. Brožovaná, formát A5, 20 x 13 cm, 496 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dcery Marie Terezie (Habsburkové - Marie Antoinetta, Marie Amálie ad.)
Friedrich Weissensteiner
Nakl. Ikar, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, 240 stran, vydání druhé. Rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dcery Marie Terezie (Habsburkové - Marie Antoinetta, Marie Amálie ad.)
Friedrich Weissensteiner
Nakl. Ikar a Knižní klub, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 245 stran, vydání první. Rozměry: 13 x 21 cm. EAN: 9788085944297.
Pěkný stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jitřní stíny. Hrůza
M. Arcybašev
Brožovaná s původní obálkou, stran 108, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou otřepené. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Stránky jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Mladý socialista, ročník I., číslo 1.-52/1917-1918. List československé sociálně demokratické mládeže
Rudolf Rejman (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, 424 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka a je v dolní části natržený. Vyřazený knihovní exemplář
800Kč
Bez daně: 800Kč
Mladý socialista, ročník I., číslo 1.-52/1917-1918. List československé sociálně demokratické mládeže
Rudolf Rejman (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, 424 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář
450Kč
Bez daně: 450Kč
Obzor peněžního úřednictva, ročník XV., číslo 1.-12/1925. List sdružení peněžního úřednictva
Richard Navrátil
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, 136 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Básně I (Edice Česká knižnice) [Josef Václav Sládek: Básně - Jiskry na moři - Světlou stopou na prahu ráje]
Josef Václav Sládek
NLN, Praha 2004. Edice Česká knižnice.
Velmi dobrý stav, na horním okraji otřepená obálka.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Časopis Pražská lidová revue, ročník IV., číslo 1-12/1908. Měsíčník věnovaný vzdělání a kulturním potřebám lidu
Josef Pávek (red.)
Převazba. Stran celkem 296, rozměry:22,5 x 29,5 cm
Uvnitř dobrý stav, desky mírně odřené. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hlas národní obrany, ročník XII./1930. Vojenský list. Oficielní orgán Svazu československých rotmistrů
Alexandr Pišvejc (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, celkem 362 stran.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář. Okraje stránek jsou lehcezažloutlé
999Kč
Bez daně: 999Kč
Na hradech, v klášterech, v podhradí
Dieter Breuers
Nakl. Brána a Knižní klub, Praha 1999. Původní pevná vazba, 440 stran + 32 stran bar. přílohy, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021