NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Verband Bildender Künstler Deutschlands u. Verband der Deutschen Presse 1954. Sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 63 stran s četnými černobílými obr., 4° (18 x 24 cm)
Zadní deska lehce zmačkaná a odřená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Paris: Les Éditions de Minuit 1960. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 274 stran, 4° (14x 22,5 cm)
Rohy desek trochu ohnuté, desky i listy zahnědlé, nerozřezané listy, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Stefanos, 2004. Původní pevná vazba s obálkou, 224 stran, rozměr: 15 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Oikoymenh, Praha 2005. Vydání první. Stran 413. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměr 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněný přebal. Autorské věnování s podpisem
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Stefanos, 2003. Pevná vazba s přebalem, rozměr 15x20 cm. Stran 175.
Stav velmi dobrý, obálka je je ušpiněná se skvrnkami a v horní části lehce natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, 200 a 334-524 stran, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Na předních i zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Strana 17 je uvolněná z vazby
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm. Každé číslo stránkováno samostatně cca 8-22
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm. Každé číslo stránkováno samostatně cca 18-26
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář. Čísla 7., strana 7 je se ztrátou - vystřižený obdélník cca 8 x 7,5 cm. Mírně zažloutlé stránky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm
Velmi dobrý stav, na deskách jsou malé skvrnky, stránky zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Dyk a Ryba, Praha. Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 191
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky. Vyřazený knihovní exemplář, nesouvisející věnování
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. Obálku a vazbu navrhl Stanislav Vajce. Graficky upravil Miloslav Fulín. Vydání první, stran 572. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal chybí, desky a hřbet jsou mírně ušpiněné. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Odeon, Praha 1975. Vydání první, stran 564 str. + 16 str. obr. přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v horní části hřbetu s lehkou ztrátou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přeložili Naděžda Slabihoudová a Jaroslav Tafel. Obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Milan Hegar..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Euromedia Group – Ikar, Praha 2010. 1. vyd. Pův. pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, 192 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Jan Krigl, Praha 1999. Stran 222. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 44849 až 44864 z 116917 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![I. Deutsche Karikaturen-Ausstellung 1954 [karikatura] I. Deutsche Karikaturen-Ausstellung 1954 [karikatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738741-i-deutsche-karikaturen-au-17415439341-1024x1024.jpg)
![Répertoire. Les Éditions de Minuit [literatura] Répertoire. Les Éditions de Minuit [literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738739-repertoire-les-editions-d-17415429201-1024x1024.jpg)








![Revue Volná škola, ročník II./1906-1907 - Školská revue pro širší vrstvy [alternativní školy, školství, příloha Volné myšlenky] Revue Volná škola, ročník II./1906-1907 - Školská revue pro širší vrstvy [alternativní školy, školství, příloha Volné myšlenky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738722-revue-volna-skola-rocnik--17415058711-1024x1024.jpg)



![O trůn a lásku – Moc dějin [Z obsahu: sňatky s lásky panovníků a šlechty, Habsburkové - mj. Maxmilián I., Ferdinand, Filip II., Johana Šílená, Marie Terezie, Filipína Welserová; Ludvík Bavorský ad. ] O trůn a lásku – Moc dějin [Z obsahu: sňatky s lásky panovníků a šlechty, Habsburkové - mj. Maxmilián I., Ferdinand, Filip II., Johana Šílená, Marie Terezie, Filipína Welserová; Ludvík Bavorský ad. ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712379-o-trun-a-lasku-moc-dejin--17107436481-1024x1024.jpg)
