NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Edition Ol.Pazdírek, Brno 1938.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edition Sádlo Praha, nedatováno.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edition Sádlo Praha, nedatováno.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 19, rozměry: 16 x 21 cm.
Dobrý stav. Obálka je lehce ušpiněná.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Stará pohlednice, prošlá, bez zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&n..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Sešit, 8 stran, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Albatros, Praha 2005. Vydání první, stran 271. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2011. Stran 158. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Orbis, Praha 1991. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 13 x 20 cm, 257 stran.
Desky a hřbet lehce odřené, knižní blok mírně rozlepený, očteno (viz foto), dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955 v edici Živá díla minulosti jako její 6. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 293 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený, přebal lehce zašpiněný. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Dokořán, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 191 stran, první vydání.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatelství Svoboda, Praha 1970. Celoplátěná vazba s přebalem. Stran 193. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm, vydání první.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Dybbuk, Praha 2008. Vydání první, stran 126. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Beograd: Dereta 2005. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a věnováním, 338 stran s černobílými obr., 8° (13 x 20 cm)
Jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Giessen: Ferber´sche Universitätsbuchhandlung 1859. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, XXIV+254 stran, 4° (15,5 x 22,5 cm)
Hřbet a hrany desek odřené, ořízka zašpiněná, titulní list zašpiněný, lehce natržený a s malou dírkou, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Firenze: Edizioni Edifir 2001. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 134 stran s četnými černobílými obr., 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 44833 až 44848 z 116919 (7308 stránek)
Zákazníci sk











![Dictionary of the Khazars. A Lexicon Novel in 100,000 Words [lexikon - román] Dictionary of the Khazars. A Lexicon Novel in 100,000 Words [lexikon - román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738745-dictionary-of-the-khazars-17415461291-1024x1024.jpg)
![Physiologie der Nahrungsmittel. Ein Handbuch der Diätetik [výživa] Physiologie der Nahrungsmittel. Ein Handbuch der Diätetik [výživa]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738744-physiologie-der-nahrungsm-17415456491-1024x1024.jpg)
![Casa Martelli a Firenze dal rilievo al museo [Florencie, muzeum] Casa Martelli a Firenze dal rilievo al museo [Florencie, muzeum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738743-casa-martelli-a-firenze-d-17415450081-1024x1024.jpg)