NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1953. Vydání první, stran 273. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, zašpiněný, mírně potrhaný a podlepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
ALBERT, Boskovice 1993.
Dobrý stav, nepatrně zešikmená vazba od čtení.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2007. Původní pevná vazba, 224 stran, druhé vydání, v Knižním klubu první, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1988. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 585.
Hřbet mírně odřený, očteno. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Akropolis, 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 20cm, stran 254, první vydání.
Výborný stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 91, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý, část obálky a hřbet jsou vyšisované.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba - sešito nití, rozměry: 16 x 16,5 cm, stran 20.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran 35
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
František Kudelík, Praha, nedatováno. Vydání II.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná, odřená a natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, stran 8
Stav velmi dobrý, v přehybu lehce zažloutlý a mírně protržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran cca 20.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlá a z boku otřepená obálka. Zadní část obálky je mírně pomačkaná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm. Stran 16
Stav velmi dobrý, v přehybu lehce protržený
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm. Stran 16
Stav velmi dobrý. V horní část nepatrně protržený
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm. Stran 16
Stav velmi dobrý, časopis je zažloutlý se skvrnkami a v dolní části s lehkou ztrátou
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm. Stran 16
Stav horší, časopis je zažloutlý a v horní části se ztrátou - chybí maximálně část první řádky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přeložené složky, stran cca 16 - množství vyobrazení, rozměry: 27 x 34 cm.
Stav dobrý, časopis byl v horní části zřejmě politý - hnědé skvrnky - vše suché, neslepené a čitelné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 44753 až 44768 z 116917 (7308 stránek)
Zákazníci sk








![Dělnická osvěta, ročník XX., číslo 1/1934 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo] Dělnická osvěta, ročník XX., číslo 1/1934 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738820-delnicka-osveta-rocnik-xx-17416166061-1024x1024.jpg)






