NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství AF 167, Brno 1992.
Mírně očteno. Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 80, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené. V levé spodní části je obálka proražená - malá dírka zasahuje až do strany 29.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vrah převlečený za boha, uloupený drahokam a na stopě opět faraonův soudce Amerotke… Další pokračová..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Deus, Praha 2002. Vydání 1. Brožovaná, 240 stran, rozměr 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 150 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné. Stránky lehce zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Talpress, 2003. Pevná vazba s obálkou, stran 267, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Druhá kniha staroegyptských záhad se soudcem Amerotkem v hlavní roli… Píše se rok 1479 př. n. l. a v..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Euromedia Group, k. s. - Ikar, Praha 2022. Původní brož, měkká vazba, počet stran 320.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, stran 171.
Stav dobrý. Přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2012. Stran 296, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Euromedia Group – Ikar, Praha 2008. 1. vyd.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 272 stran + 40 stran obr. přílohy, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Talpress, Praha 2002. Pevná vazba s obálkou, stran 255, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, stran 171.
Stav dobrý. Přebal odřený, otřepený a potrhaný. Složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala Euromedia Group - edice Brána, Praha 2020. Vydání první, stran 464. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s původní obálkou, stran 414, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, v dolní části natržená a na hřbetu zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 44737 až 44752 z 116917 (7308 stránek)
Zákazníci sk











![Ferdinand Maxmilián Habsburský [korespondence, Habsburkové - Soukromé dopisy mexického císaře a jeho rodiny] Ferdinand Maxmilián Habsburský [korespondence, Habsburkové - Soukromé dopisy mexického císaře a jeho rodiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738836-ferdinand-maxmilian-habsb-17416331211-1024x1024.jpg)
![Kateřina Zaháňská [kněžna z knihy Babička - Božena Němcová; její životopis; šlechta 19. století, aristokracie, Ratibořice] Kateřina Zaháňská [kněžna z knihy Babička - Božena Němcová; její životopis; šlechta 19. století, aristokracie, Ratibořice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738834-katerina-zahanska-knezna--17416313001-1024x1024.jpg)



