NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Inspektor Vaněk. Detektivní historie policisty (detektivka; obálka a ilustrace Karel Dostál)
Karel Slezák
Detektivní historie policisty. Nakl. Brněnské tiskárny, Brno 1944. Původní brož, 8°, 138 stran. Voln..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sanders (Dobrodružný román; ilustrace Jenda Sedláček)
Edgar Wallace
Karel Voleský, Praha 1948. Původní brož, 8°, 234 stran. Volný hřbet, obálka potrhaná a zašpiněná. Po..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Franz Kafka (edice: Edice Kapka - volná řada, sv. 2) [biografie, literární věda, pražská německá literatura]
Klaus Wagenbach
Mladá fronta, Praha 1967. Edice Kapka, volná řada, sv. 2. Původní brož, 8°, 168 stran. Dobrý stav (v..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dětský koutek, 3 díly v 1 svazku 1907-1908 (edice: Knihovna nejlepších spisů pro mládež) [Pohádka o Budulínkovi, Česká pohádka o Ježíškovi, Vánoce, Chudáček z Assisi)
Bronislava Herbenová (ed.)
Dětský koutek, kniha 1., 2. a 3. (vše v jednom svazku). B. Kočí, Praha 1907 - 1908, ed. Knihovna nej..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Delaware. Fox-trot
Ino Beyerböck
Bruxelles - Amsterdam, nedatováno.
Velmi slušný stav, zašpiněná a natržená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Z dějin naší vzduchoplavby (vzduchoplavci, letectví, mj. Jan Kašpar)
Václav Rypl
Nákladem České beletrie, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 236 stran s čb. obrázky a fotografiemi..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Down Second Avenue [jihoafrická literatura; Jižní Afrika; Jihoafrická republika; JAR; apartheid; Seven Seas Books]
Ezekiel Mphahlele [Es'kia Mphahlele]
Berlin: Seven Seas Publishers 1962, brož., 222 s., 8° (11,5 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka vybledlá, na hřbetu s drobnou ztrátou, ořízka a stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ole Bienkopp [východoněmecká literatura; NDR; román; satira; Seven Seas Books]
Strittmatter, Erwin
Berlin: Seven Seas Publishers 1966, brož., 393 s., 8° (11,5 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a stránky zažloutlé, horní ořízka trochu zaprášená, se skvrnou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Světové literatury 20. století v kostce (literární věda, literatura, mj. Americká literatura, Britská literatura, Francouzská literatura, Italská literatura, Ruská literatura)
Ivo Pospíšil a kolektiv
Početný kolektiv literárních vědců z Masarykovy univerzity v Brně pod vedením I. Pospíšila připravil..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svetlana: The Story of Stalin's Daughter [Světlana Allilujeva; Allilujevová; Stalinova dcera; biografie; životopis]
Ebon, Martin
Bombay: Pearl Publications 1967, brož., 188 s., 8° (12,5 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, ořízka zažloutlá, pár listů má mírně pomačkané rohy.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Decision of the Communist Party of China on Reform of the Economic Structure [1984; Čína; ekonomika; Chinese Documents]
Beijing: Foreign Languages Press 1984, brož., 38 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Vynikající stav; na hřbetu je obálka vybledlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Menuett
Jan Kubelík
Zdeněk Vlk, Praha 1931.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021