NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Maják, ročník III., čísla 1-24/1926. Lidová revue pro socialism, kulturu a výchovu - Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek
Sešity, rozměry:16 x 24 cm, stran celkem celkem 324
Velmi dobrý stav. Obálka 1. čísla je lehce otřepená se skvrnkami
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Dissertatio inauguralis medico-practica exhibens dermatoses dyschromatosas, quam consensu et autoritate illustrissimi et magnifici domini … Universitate Vindobonensis 	[dizertace, medicína, lékařství]
Wotýpka, Carolus Wratislaw [Karel Vratislav Votýpka]
Vindobonae [Vídeň]: Typis Viduae Antonii Strauss 1839, kartonová vazba, 24 stran, 8° (13 x 20 cm)
věnování na přídeští, průběžně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
630Kč
Bez daně: 630Kč
Příběhy proti strachu (Luděk Rejchrt)
Luděk Rejchrt
Bez nakl. údajů. Pevná vazba. Stran 64. Rozměry: 19,5 x 28,5 cm.
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Příběhy starého Izraele [Izrael - Židé, Palestina, Svatá země, biblické příběhy]
Eduard Petiška
Vydalo nakl. Martin 1991, edice Světla minulosti, sv. 1. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 133 stran, třetí (druhé samostatné) vydání.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Had na sněhu [ilustrace Bohuslav Reynek; krásné tisky Bohemia]
Bohuslav Reynek
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 18,5 x 29 cm. Stran 68
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněná obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Církev zpívající / Die singende Kirche (kniha + CD)
Ladislav Moravetz
Pevná vazba, stran 79. Rozměry: 21 x 21 cm
Stav velmi dobrý, kniha + CD
80Kč
Bez daně: 80Kč
A Social History of the French Revolution [Sociální dějiny Francouzské revoluce; francouzská; Studies in Social History]
Hampson, Norman
London - Toronto: Routledge and Kegan Paul - University of Toronto Press 1963, váz., VIII+278 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, na hřbetě vybledlý, na rubu se žlutými skvrnkami od stáří, na horní ořízce jsou drobné žluté skvrnky od stáří, plátno trochu vybledlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
After the fall of Socialism - The rise of Freedom [1991; AILD; rozvoj; Třetí svět; ekonomika; politika]
[?]: Academia Internacional Liberdade e Desenvolvimento, Sintra 1991, brož., [4]+VIII+175 s., 8° (15 x 22 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Plavba Jitřního poutníka (Letopisy Narnie III)
C. S. Lewis
Vydalo nakladatelství Orbis pictus, Praha 1992. 1. vydání. Brožovaná, 191 stran, rozměr 11,5 × 18,5 cm.
Stav velmi dobrý. V horní levé čísti je obálky mírně odřená
599Kč
Bez daně: 599Kč
Fima
Amos Oz
Vydala Mladá fronta, Praha 1998. Přeložila Jiřina Šedinová. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce zažloutlá a mírně odřený. Hřbet je nepatrně zkosený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jiskření a zážehy (poezie) - podpis Jakub S. Trojan
Jakub S. Trojan (podpis)
Zdeněk Susa, Středokluky, 2004. Vydání první. Stran 110. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
70Kč
Bez daně: 70Kč
Návrat královny (edice: Klokan) [milostný román]
Bonnie Vanak
Vydalo: nakl. Alpress, Frýdek-Místek 2010
Výborný stav, stopa po nálepce na hřbetu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Odkaz lásky. (2). Další pokolení (román)
Caroline Harvey
Vydalo: nakl. OLDAG, Ostrava 1999
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Poslední šamanka (román)
Barbara Woodová
Vydala: Euromedia Group, Praha 2006
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
History Will Absolve Me [Dějiny mi dají za pravdu; Fidel Castro; projev]
Castro, Fidel
La Habana: 1960, brož., 79 s., 8° (14 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobným natržením a dvěma drobnými ztrátami na hřbetě, horní ořízka trochu ztmavlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021