NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Baronet, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, 347 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešity, rozměry:16 x 24 cm, stran celkem celkem 324
Velmi dobrý stav. Obálka 1. čísla je lehce otřepená se skvrnkami
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Vindobonae [Vídeň]: Typis Viduae Antonii Strauss 1839, kartonová vazba, 24 stran, 8° (13 x 20 cm)
věnování na přídeští, průběžně hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Praha, Slovart 2004, s. 496.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez nakl. údajů. Pevná vazba. Stran 64. Rozměry: 19,5 x 28,5 cm.
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Martin 1991, edice Světla minulosti, sv. 1. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 133 stran, třetí (druhé samostatné) vydání.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 18,5 x 29 cm. Stran 68
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněná obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Pevná vazba, stran 79. Rozměry: 21 x 21 cm
Stav velmi dobrý, kniha + CD
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London - Toronto: Routledge and Kegan Paul - University of Toronto Press 1963, váz., VIII+278 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, na hřbetě vybledlý, na rubu se žlutými skvrnkami od stáří, na horní ořízce jsou drobné žluté skvrnky od stáří, plátno trochu vybledlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
[?]: Academia Internacional Liberdade e Desenvolvimento, Sintra 1991, brož., [4]+VIII+175 s., 8° (15 x 22 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Orbis pictus, Praha 1992. 1. vydání. Brožovaná, 191 stran, rozměr 11,5 × 18,5 cm.
Stav velmi dobrý. V horní levé čísti je obálky mírně odřená
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1998. Přeložila Jiřina Šedinová. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce zažloutlá a mírně odřený. Hřbet je nepatrně zkosený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zdeněk Susa, Středokluky, 2004. Vydání první. Stran 110. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: nakl. Alpress, Frýdek-Místek 2010
Výborný stav, stopa po nálepce na hřbetu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. OLDAG, Ostrava 1999
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydala: Euromedia Group, Praha 2006
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 44641 až 44656 z 116910 (7307 stránek)
Zákazníci sk



![Dissertatio inauguralis medico-practica exhibens dermatoses dyschromatosas, quam consensu et autoritate illustrissimi et magnifici domini … Universitate Vindobonensis [dizertace, medicína, lékařství] Dissertatio inauguralis medico-practica exhibens dermatoses dyschromatosas, quam consensu et autoritate illustrissimi et magnifici domini … Universitate Vindobonensis [dizertace, medicína, lékařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738938-dissertatio-inauguralis-m-17417008381-1024x1024.jpg)


![Příběhy starého Izraele [Izrael - Židé, Palestina, Svatá země, biblické příběhy] Příběhy starého Izraele [Izrael - Židé, Palestina, Svatá země, biblické příběhy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/616782-pribehy-stareho-izraele-16408144711-1024x1024.jpg)
![Had na sněhu [ilustrace Bohuslav Reynek; krásné tisky Bohemia] Had na sněhu [ilustrace Bohuslav Reynek; krásné tisky Bohemia]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738935-had-na-snehu-ilustrace-bo-17416999251-1024x1024.jpg)

![A Social History of the French Revolution [Sociální dějiny Francouzské revoluce; francouzská; Studies in Social History] A Social History of the French Revolution [Sociální dějiny Francouzské revoluce; francouzská; Studies in Social History]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738932-a-social-history-of-the-f-17416993991-1024x1024.jpg)
![After the fall of Socialism - The rise of Freedom [1991; AILD; rozvoj; Třetí svět; ekonomika; politika] After the fall of Socialism - The rise of Freedom [1991; AILD; rozvoj; Třetí svět; ekonomika; politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738930-after-the-fall-of-sociali-17416989161-1024x1024.jpg)



![Návrat královny (edice: Klokan) [milostný román] Návrat královny (edice: Klokan) [milostný román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-08-16-17-30-43-01-1024x1024.jpg)
