NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Artia 1964.
Velmi dobrý stav. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Svoboda, Praha 1984. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, stran 549.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 36 a 134-323
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené. 1. číslo je pouze v dobrém stavu - bylo zřejmě ve vlhku - u hřbetu jsou skvrnky - vše suché a čitelné. Hřbet 1. čísla je natržená
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 262 stran s množstvím obrazového materiálu, Rozměry: 23,5 x 31 cm
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran 256, příloh 40. Vydání první, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Bratislava, Nezávislosť, 1995, s. 119
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1987. Původní celoplátěná zdobená vazba s původní obálkou, množství fotografií; 2..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1987. Typografie Oldřich Hlavsa. Stran 219. Původní celoplátěná zdobená vazba s p..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1988.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 2016
Stav velmi dobrý viz foto.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydal Odeon, Praha 1988. Původní celoplátěné vazby s přebaly, 475 a 459 stran, první vydání, rozměr: 17,5 x 24 cm.
Přebaly odřeny a po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wien: Verlag von Carl Gerold's Sohn 1859, brož., 46 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, se skvrnami, ztrátami a pastelkou napsaným číslem, přední část obálky oddělena, rohy listů opotřebované, na některých stránkách jsou značky psané pastelkou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Praha, GeoCenter [1995], s. 159.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris: Éditions Claude Aveline 1929, pův. brož, 175 stran, 8° (14,5 x 19 cm)
desky poněkud ušpiněné, vyšisované okraje stránek, vazba zpřetrhaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Nakladatelský dům OP, 1995, s. 108.
Velmi dobrý stav. Na patitulu je razítko pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 2016
Stav velmi dobrý viz foto.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 44609 až 44624 z 116910 (7307 stránek)
Zákazníci sk


![Civilizace starověkého středomoří [Obsah: dějiny antického světa: Mezopotámie, Sumer, Egypt, Babylon, Asýrie, Egejská oblast, Palestina, Kréta, Řecko, Řím, antika, antické civilizace, starověk] Civilizace starověkého středomoří [Obsah: dějiny antického světa: Mezopotámie, Sumer, Egypt, Babylon, Asýrie, Egejská oblast, Palestina, Kréta, Řecko, Řím, antika, antické civilizace, starověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705428-civilizace-starovekeho-st-17028859111-1024x1024.jpg)
![Dělnická osvěta, čísla 1 a 5-10/1940 [Revue pro kulturní a sociální otázky] - časopis, noviny, protektorát Dělnická osvěta, čísla 1 a 5-10/1940 [Revue pro kulturní a sociální otázky] - časopis, noviny, protektorát](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738958-delnicka-osveta-cisla-1-a-17417045641-1024x1024.jpg)
![Mistr Vyšebrodského cyklu [gotická desková malba, gotika; klášter Vyšší Brod; Vyšebrodský oltář; christologický cyklus; středověk, obrazy] Mistr Vyšebrodského cyklu [gotická desková malba, gotika; klášter Vyšší Brod; Vyšebrodský oltář; christologický cyklus; středověk, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731537-mistr-vysebrodskeho-cyklu-17335761861-1024x1024.jpg)


![Jan Kutálek [monografie, umělecká keramika; český výtvarník, sochař, keramik, figurální a reliéfní tvorba inspirovaná českým bájeslovím a pohádkami] Jan Kutálek [monografie, umělecká keramika; český výtvarník, sochař, keramik, figurální a reliéfní tvorba inspirovaná českým bájeslovím a pohádkami]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_379560_1-1024x1024.jpg)
![Jan Kutálek [monografie, umělecká keramika; český výtvarník, sochař, keramik, figurální a reliéfní tvorba inspirovaná českým bájeslovím a pohádkami] Jan Kutálek [monografie, umělecká keramika; český výtvarník, sochař, keramik, figurální a reliéfní tvorba inspirovaná českým bájeslovím a pohádkami]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_126800_1-1024x1024.jpg)

![Denkschrift über die Stellung der Juden in Oesterreich [Postavení židů v Rakousku, 1859; židé; Rakousko; právo; politika] Denkschrift über die Stellung der Juden in Oesterreich [Postavení židů v Rakousku, 1859; židé; Rakousko; právo; politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738952-denkschrift-uber-die-stel-17417033461-1024x1024.jpg)

![Igor Stravinsky [= La musique moderne; VI] [hudba] Igor Stravinsky [= La musique moderne; VI] [hudba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738950-igor-stravinsky-la-musiqu-17417031121-1024x1024.jpg)
![Ptáci. Ptáci celého světa a jejich život ve své úžasné rozmanitosti (edice: Příroda) [přírodní vědy, fotografie, dětská literatura, mj. Papoušci, Čápi, Supi, Orli, Sokoli] Ptáci. Ptáci celého světa a jejich život ve své úžasné rozmanitosti (edice: Příroda) [přírodní vědy, fotografie, dětská literatura, mj. Papoušci, Čápi, Supi, Orli, Sokoli]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/738949-ptaci-ptaci-celeho-sveta--17417029231-1024x1024.jpg)