NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ivo Železný, Praha 2002. Brožovaná, stran 127. Rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Atelier Dokument, Praha 2014
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1965. Stran 280. Původní celoplátěná vazba - bez přebalu. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, Pouze přebal chybí
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Academia, Praha 1998.
Velmi dobrý stav., na okrajích trochu otřepený přebal.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní celoplátěná vazba, třetí vydání, rozměry: 12 x 19 cm, 146 stran.
Velmi dobrý stav, mírně zažloutlé stránky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia 1998
Velmi dobrý stav. Přebal v horším stavu, místy pomačkán, trochu opotřebený.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vydal: Alpress, 2013
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal: Alpress, 2017
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Slovenský spisovatel, Praha 1997
Velmi dobrý stav, zašpiněná předsádka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Artia, Praha, 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 200 stran, 102 barevné a 108 černobílých ilustrací.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hrnčířství a nakladatelství Michal Jůza & Eva Jůzová, 1995. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 146, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal: Alpress, 2016
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Baronet, Praha 2017
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství J. A. M. Praha 1991. Brožovaná, stran 333, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. EPA - Emil Pásek, Brno 1994. Brožovaná, stran 178, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 44241 až 44256 z 116906 (7307 stránek)
Zákazníci sk



![Jasnější než tisíc sluncí - Osudy atomových vědců [mj. Oppenheimer, Niels Bohr, Einstein ad.] [Obsah: vývoj atomové bomby] Jasnější než tisíc sluncí - Osudy atomových vědců [mj. Oppenheimer, Niels Bohr, Einstein ad.] [Obsah: vývoj atomové bomby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739234-jasnejsi-nez-tisic-slunci-17419583571-1024x1024.jpg)


![Za černými dveřmi. Erotický román (edice: Klokan) [erotika] Za černými dveřmi. Erotický román (edice: Klokan) [erotika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-04-26-08-37-17-01-1024x1024.jpg)
![Prokletý ráj (edice: Klokan) [román, Austrálie] Prokletý ráj (edice: Klokan) [román, Austrálie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-04-26-08-37-09-01-1024x1024.jpg)

![Románské a gotické umění [architektura, sochařství, malba knižní nástěnná desková; Evropa, Francie, Španělsko, Anglie, Itálie, Německo, kostely, kláštery, hrady; Umění světa] Románské a gotické umění [architektura, sochařství, malba knižní nástěnná desková; Evropa, Francie, Španělsko, Anglie, Itálie, Německo, kostely, kláštery, hrady; Umění světa]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_160678_1-1024x1024.jpg)

![Skrýš na konci útesu (edice: Klokan) [román] Skrýš na konci útesu (edice: Klokan) [román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-04-26-08-41-36-01-1024x1024.jpg)


