NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Hanseatische Verlagsanstalt Hamburg 1939, pův. brož., 110 stran, 4° (16 x 23 cm)
okraje poněkud odřené, podpis majitele na titulu, nepatrně zahnědlé stránky, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München, Gräfe und Unzer Verlag GmbH 2017, s. 80.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Knihy Ondřeje Sekory, svazek 14. Pův..
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Libri, Praha 2016, brožovaná, formát A5, 222 stran.
Výborný stav, nová kniha.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Gräfe und Unzer 2008, s. 127.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1962. Vydání první. Stran 192. Původní brož, měkká vazba s přebalem. Rozměr 15x21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jota, Brno 2017. Pevná vazba, vyd. první, 328 stran, rozměr: 12,5 x 17 cm.
Svta velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Gräfe und Unzer 2010, s. 126.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Československý spisovatel 1970, s. 129.
Dobrý stav, odřené a natržené okraje přebalu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Odeon 1989.
Dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Odeon, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 351
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v horní části mírně natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Pevná vazba s přebalem, formát A5, 320 stran, vydání první.
Desky po okrajích mírně odřené. Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Ikar - Knižní klub, Praha 1995. Vydání první, stran 245. Původní pevná vazba s přebalem, 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 44017 až 44032 z 116914 (7308 stránek)
Zákazníci sk



![Die Versandgeschäfte in Deutschland. Dritte, vollständig umgearbeitete und erweiterte Auflage des Sonderhefts 39 [= Schriften des Instituts für Konjunkturforschung; Sonderheft 47] [zásilkový prodej, ekonomika, Třetí říše] Die Versandgeschäfte in Deutschland. Dritte, vollständig umgearbeitete und erweiterte Auflage des Sonderhefts 39 [= Schriften des Instituts für Konjunkturforschung; Sonderheft 47] [zásilkový prodej, ekonomika, Třetí říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739449-die-versandgeschafte-in-d-17423108621-1024x1024.jpg)








![Jak se dělá báseň (edice: Klub přátel poezie) [básně, mj. i Edgar Allan Poe, Louis Aragon, Jiří Kolář, Allen Ginsberg] Jak se dělá báseň (edice: Klub přátel poezie) [básně, mj. i Edgar Allan Poe, Louis Aragon, Jiří Kolář, Allen Ginsberg]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-20-16-00-50-01-1024x1024.jpg)
![Království dvojího lidu [české dějiny let 1436–1526 v soudobé korespondenci - dopisy, listy, korespondence, husitství, Jiří z Poděbrad, Jagellonci] [Živá díla minulosti] Království dvojího lidu [české dějiny let 1436–1526 v soudobé korespondenci - dopisy, listy, korespondence, husitství, Jiří z Poděbrad, Jagellonci] [Živá díla minulosti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134491_1-1024x1024.jpg)
![Poetika staroruské literatury [starší ruská literatura] Poetika staroruské literatury [starší ruská literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738414-poetika-staroruske-litera-17411624651-1024x1024.jpg)
![Alexandra - tragédie poslední carevny [manželka - ruský car Mikuláš II., Romanovci, Rusko, dějiny; Alexandra Fjodorovna Ruská] Alexandra - tragédie poslední carevny [manželka - ruský car Mikuláš II., Romanovci, Rusko, dějiny; Alexandra Fjodorovna Ruská]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/710137-alexandra-tragedie-posled-17085445761-1024x1024.jpg)
