NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo VIA FACTI 2000. Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, 222 stran s mnoha ilustracemi. Rozměry: 18 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 48 cm, strany 4
Dobrý stav. V přehybu natržené
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Tina, Vimperk 1993. První vydání, 442 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Množství fotografií a černobílých ilustrací.
Pěkný stav., obálka ošoupaná, zašedlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Ve hřbetu přestřiženo
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Albatros, Praha 1975. Pevná vazba. Rozměry: 21 x 29 cm, 179 stran, obrázky v textu.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. politické literatury, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 331 stran.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Z anglického originálu. Vydalo nakladatelství Český spisovatel, Praha 1996. Vydání první. Stran 392. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Z anglického originálu. Vydalo nakladatelství Český spisovatel, Praha 1996. Vydání první. Stran 392. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Měkká vazba s původní obálkou, stran 30, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Listy, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 2
Stav horší. Lehce otřepené, v horní části se ztrátou, vyřazený knihovní exemplář. Potrhané
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dauphin, 1996. Původní brož, 8°, 139 stran.
Dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 145 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 44001 až 44016 z 116914 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![Toulky českou minulostí 8 - Slavné příběhy a osobnosti druhé poloviny 19. století [Palacký, Smetana, Mánes, Národní divadlo] Toulky českou minulostí 8 - Slavné příběhy a osobnosti druhé poloviny 19. století [Palacký, Smetana, Mánes, Národní divadlo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711344-toulky-ceskou-minulosti-8-17095578691-1024x1024.jpg)






![Úvod do sémantiky [sémantika] Úvod do sémantiky [sémantika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_402210_1-1024x1024.jpg)
![Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie] Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/472733-zrozeni-britanie-14712653521-1024x1024.jpg)
![Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie] Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/610959-zrozeni-britanie-16340647091-1024x1024.jpg)





