NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Toulky českou minulostí 8 - Slavné příběhy a osobnosti druhé poloviny 19. století [Palacký, Smetana, Mánes, Národní divadlo]
Petr Hora - Hořejš
Vydalo VIA FACTI 2000. Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, 222 stran s mnoha ilustracemi. Rozměry: 18 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 201/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Deník českého severu, číslo 28-29/1937. Nezávislý hraničářský deník zpravodajský (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 48 cm, strany 4
Dobrý stav. V přehybu natržené
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tisíc let myslivosti (myslivost)
Jiří a Erika Andreskovi
Vydala Tina, Vimperk 1993. První vydání, 442 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Množství fotografií a černobílých ilustrací.
Pěkný stav., obálka ošoupaná, zašedlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rudý dělník, ročník V., číslo 4/1934. List pro otázky dělnického hnutí odborového (odbory, 1. republika, staré noviny)
Josef Thelen (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Ve hřbetu přestřiženo
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knížka Ferdy mravence (Ferda Mravenec, Ferda v cizích službách, Ferda v mraveništi) Sekora
Ondřej Sekora
Albatros, Praha 1975. Pevná vazba. Rozměry: 21 x 29 cm, 179 stran, obrázky v textu.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Úvod do sémantiky [sémantika]
Adam Schaff
Nakl. politické literatury, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 331 stran.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie]
Winston S. Churchill
Z anglického originálu. Vydalo nakladatelství Český spisovatel, Praha 1996. Vydání první. Stran 392. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Dějiny anglicky mluvících národů I - Zrození Británie (dějiny Anglie ve středověku do r. 1485) [Dějny Anglicky mluvících národu - Velká Británie, Anglie]
Winston S. Churchill
Z anglického originálu. Vydalo nakladatelství Český spisovatel, Praha 1996. Vydání první. Stran 392. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Zpěvníček (podpis Fr. S. Procházka)
Fr. S. Procházka (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, stran 30, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená. Podpis autora.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Rudý dělník, ročník V., zvláštní vydání (5.6.1934). List pro otázky dělnického hnutí odborového (odbory, 1. republika, staré noviny) - pošk.
Josef Thelen (red.)
Listy, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 2
Stav horší. Lehce otřepené, v horní části se ztrátou, vyřazený knihovní exemplář. Potrhané
150Kč
Bez daně: 150Kč
Arkán 17
André Breton
Dauphin, 1996. Původní brož, 8°, 139 stran.
Dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rudý dělník, ročník V., číslo 8/1934. List pro otázky dělnického hnutí odborového (odbory, 1. republika, staré noviny)
Josef Thelen (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rudý dělník, ročník V., číslo 7/1934. List pro otázky dělnického hnutí odborového (odbory, 1. republika, staré noviny)
Josef Thelen (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Václav Černý (sborník z konference)
Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 145 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021