NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1970. André Ferriére se v této své knize zabývá z křesťanského..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Dvě povídky kung-an ze středověké Číny. Nakl. Symposion, Praha, nedatováno. Pevná vazba, nepatrně uv..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Kroniky Fey, sv. 1. Nakl. V. Soukup - Wales, Praha, 2003. Původní brož, nepatrně odřená, 323 stran, ..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 74 + 4 rozkládací přílohy, rozměry: 14 x 20 cm. Kniha je kompletní.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, otřepená a potrhaná s lehkou ztrátou. Hřbet je v horní části se ztrátou - obě části obálky jsou od hřbetu utržené. Včechny přílohy jsou natržené.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Odeon, Praha 1992 a 1993. Původní celoplátěné vazby s přebaly, 908 a 698. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Odeon, Praha 1992 a 1993. Původní celoplátěné vazby s přebaly, 908 a 698.
Velmi dobrý stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydal Odeon, Praha 1992 a 1993. Původní celoplátěné vazby s přebaly, stran 908 a 698.
Pěkný stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Praha : Odeon, 1987-1988.
Uvnitř dobrý stav, přebaly zašpiněné, odřené. U 1.svazku přebal natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha : Odeon, 1987-1988. Sv. 1: Úvahy kulturně politické, studie teoreticko-umělecké, medailóny a s..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěné původní vazby se zlacením na hřbetu a originálními přebaly. První vydání, stran 605 a 592. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebaly jsou nepatrně odřené, přebal I. dílu je v dolní části lehce natržený.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Československá obec legionářská a Sdružení válečných veteránů. Časopis, 68 stran - množství obr. mat..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Komplet 2 svazky . Soubor rámcově spjatých vyprávění nejrůznějšího charakteru
Vydalo: nakl. Odeon..
V dobrém stavu. Obálka jsou lehce natržené.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Pergamenová vazba se zlacenou ořízkou, stran 27, rozměry: 11 x 17 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Věnování s podpisem překladatele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha, 1970. Stran 192. Rozměry: 12,5 x 17 cm. Původní brožovaná vazba. Dobrý stav, ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 1996. Vydání ve Vyšehradu třetí, stran 144. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 316, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 43969 až 43984 z 116931 (7309 stránek)
Zákazníci sk

![Tělo i srdce (edice: Prameny, knihovna životní orientace) [Křesťanství, partnerské vztahy] Tělo i srdce (edice: Prameny, knihovna životní orientace) [Křesťanství, partnerské vztahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_304064_1-1024x1024.jpg)

![Oběť (edice: Kroniky Fey, sv. 1) [fantasy, román] Oběť (edice: Kroniky Fey, sv. 1) [fantasy, román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_297533_1-1024x1024.jpg)

![Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda] Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716966-tvorba-a-osobnost-i-a-ii--17161850391-1024x1024.jpg)
![Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda] Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/668021-tvorba-a-osobnost-i-a-ii--16579746181-1024x1024.jpg)
![Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda] Tvorba a osobnost 1+2 [Václav Černý - výbor z díla, studie, kritiky a eseje - česká a světová literatura, španělská, italská, francouzská; literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/694818-tvorba-a-osobnost-i-ii-va-17158711611-1024x1024.jpg)
![Z období Zápisníku 1+2 [František X. Šalda - Zápisník; literární kritika- 1- Úvahy kulturně politické, studie teoreticko-umělecké, medailóny a stati z literatur světových; 2 - Studie, medailóny a glosy z literatury české] Z období Zápisníku 1+2 [František X. Šalda - Zápisník; literární kritika- 1- Úvahy kulturně politické, studie teoreticko-umělecké, medailóny a stati z literatur světových; 2 - Studie, medailóny a glosy z literatury české]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_391761_1-1024x1024.jpg)
![Oceán příběhů 1+2 Kathásaritságaram [staroindický mýty, mytologie, bajky, pohádky, příběhy, anekdoty; Indie, Kašmír] Oceán příběhů 1+2 Kathásaritságaram [staroindický mýty, mytologie, bajky, pohádky, příběhy, anekdoty; Indie, Kašmír]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/581962-ocean-pribehu-1-2-kathasa-17423805621-1024x1024.jpeg)

![Oceán příběhů 1+2 Kathásaritságaram [staroindický mýty, mytologie, bajky, pohádky, příběhy, anekdoty; Indie, Kašmír] Oceán příběhů 1+2 Kathásaritságaram [staroindický mýty, mytologie, bajky, pohádky, příběhy, anekdoty; Indie, Kašmír]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/638578-ocean-pribehu-1-2-kathasa-17423804761-1024x1024.jpeg)

![Tělo i srdce (edice: Prameny, knihovna životní orientace) [Křesťanství, partnerské vztahy] Tělo i srdce (edice: Prameny, knihovna životní orientace) [Křesťanství, partnerské vztahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_240954_1-1024x1024.jpg)

