NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&nb..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&nb..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&nb..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 88, rozměry: 14 x 20 cm
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a z boku otřepená, v dolní části obálky je skvrna. Hřbet je odřený a v horní i dolní části potrhaný. Složky jsou uvolněné.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná s původní obálkou, 61 stran textu + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou otřepené a otrhané se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 13, rozměry: 13 17 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 82, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na titulním listu je signaturní razítko. V textu je místy podtrháváno tužkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 84, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné a mírně otřepená. Obálka a hřbet v dolní části jsou zřejmě polité - skvrna zasahuje zhruba do strany 7 - vše suché, čitelné. Hřbet je v dolní části s
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, druhé rozšířené vydání, rozměry: 14 x 21 cm, 66 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je lehce potrhaný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Albatros, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 338 stran, první vydání. Rozměry: 21 x 30 cm.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1983.Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první, stran 192. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1970, v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 70. Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první, stran 188. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 17
Přebal zažloutlý a natržený. Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Melantrich, Praha 1990. 1. vyd.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Maťa, Praha 1996. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 121 stran. Pěkný stav (viz foto).
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Ando Publishing, 1996. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 119 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 75, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená. Hřbet je potrhaný se ztrátou, přední část obálky je uvolněná od hřbetu. Některé složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zobrazeny položky 43761 až 43776 z 116922 (7308 stránek)
Zákazníci sk













![Besídka bývalých žáků zvláštní školy [Šimek a Grossmann - povídky] Besídka bývalých žáků zvláštní školy [Šimek a Grossmann - povídky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739657-besidka-byvalych-zaku-zvl-17425004751-1024x1024.jpg)
![Kniha o marihuaně [marihuana, konopí] Kniha o marihuaně [marihuana, konopí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739655-kniha-o-marihuane-marihua-17424998051-1024x1024.jpg)

