NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ve jménu lásky lodí a ryb (podpis Josef Hrubý) - poezie
Josef Hrubý (podpis)
Měkká vazba s přebalem. Rozměry: 11 x18 cm. Stran 94
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
90Kč
Bez daně: 90Kč
Heimstunden. Proletarische Tribüne für Kunst, Literatur und Dichtung. Jahrgang 1925 [proletářská literatura, ročník 1925]
Leipzig: Verlag "Die Wölfe" 1925. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a razítkem majitele, 383 stran s černobílými obr., 4° (15 x 23 cm)
Knihov. exemplář, desky lehce zašpiněné a odřené, předsádka zašpiněná a trochu zmačkaná, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Unter dem Banner des Marxismus. Jahrgang VII 1933, Hefte 1-4 [marxistický časopis, č. 1-4, 1933]
Moskau - Leningrad: Verlagsgenossenschaft ausländischer Arbeiter in der UdSSR 1933. Poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, vevázaná obálka, 433 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
Knihov. exemplář, hřbet lehce zašpiněný, obálka trochu odřená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Preußische Jahrbücher. Einhundertsechzigster Band. April bis Juni 1915 [kulturní politika, 160. svazek, duben-červen 1915]
Berlin: Verlag von Georg Stilke 1915. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, 572 stran, 4° (16 x 22,5 cm),
Knihov. exemplář, hrany desek odřené, předsádka a obálky lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Marxistische Arbeiter-Schulung. Hefte 1-6, 1931 [marxismus, sešity 1-6, 1931]
Wien - Berlin: Verlag für Literatur und Politik 1931. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázaná obálka, 192 stran, 4° (18 x 24,5 cm)
Knihov. exemplář, předsádka zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Die Gewerkschaft. Organ der Gewerkschaftskommission Oesterreichs. VII. sv. č. 1-24, 1905 + VIII. sv. č. 1-24, 1906 [odbory]
Wien: Verlag der Gewerkschaftskommission Oesterreichs 1905, 1906. Poloplátěná vazba se zdobenou ořízkou, VI+392+VIII+396 stran, 4° (16,5 x 23 cm)
Knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, předsádka zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Archiv für die Geschichte des Sozialismus und der Arbeiterbewegung [dělnické hnutí]
Leipzig: Verlag von C. L. Hirschfeld 1919. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu, 482 stran, 4° (15,5 x 22,5 cm)
Knihov. exemplář, hrany desek odřené, některé listy trochu zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Rote Revue. Sozialistische Monatsschrift. 17. Jahrgang 1937. Nr. 1-12 [švýcarský socialistický měsíčník, č. 1-12, 1937]
Zürich: Sozialdemokratische Partei der Schweiz 1937. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázané obálky, 424 stran, 4° (15, 5 x 22,5 cm)
Knihov. exemplář, předsádka lehce zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 126/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 155/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, noviny jsou v horní části natržené, v textu je podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 147/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 153/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 154/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrháváno pastelkou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vlajka, ročník IX., číslo 12/1939. Deník nového národovectví (noviny, kolaborace, Protektorát)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 16
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažloutlé, první strana je ve hřbetu přetržená a v přehybu natržená, místy je v textu podtrháváno pastelkou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Zalamejský rychtář (divadelní hra)
Pedro Calderón de la Barca
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 122 stran
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce zažloutlý a mírně otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Orchideje – Výběr a pěstování nejlepších druhů
Lutz Röllke
Víkend, 2017. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 123 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021