NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Shahrâ sultane et la mer	[francouzská literatura, romány]
Farrère, Claude
Paris: Ernest Flammarion, Éditeur 1931, pův. brož., 245 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, dolní kapitálek se ztrátami odřený, stránky zahnědlé, celkově ještě dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Velká kniha citátů (citáty)
Matěj Barták (ed.)
Plot, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 235 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karel Jaromír Erben
Antonín Grund
Brožovaná, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, 253 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
O barvách, pomůckách a technikách malířských (barvy, vzorník)
B.Šetlík
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 126
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
299Kč
Bez daně: 299Kč
The poetical works of Longfellow: Including recent poems, with explanatory notes, etc. [poezie, básně, americká literatura]
Longfellow, Henry Wadsworth
London: Frederick Warne & Co. [cca 1880], celokožená vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zlacená ořízka, viii+664 stran, 8° (12,5 x 18 cm)
hřbet a okraje desek odřené, předsádky zahnědlé, podpis majitele na titulu, občas podtrhaná, celkově ještě dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Idea vlasti, národa a slávy v díle Bedřicha Smetany (Bedřich Smetana)
Jan Racek
Nákl. Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1947. Brožovaná, stran 143, rozměry: 16 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená se skvrnkami. Hřbet je v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zápasy o smysl moderní tvorby (3 svazky) - xerox
Karel Teige
Brožované - vloženo do kartonového pouzdra, stran celkem 743 - tištěno jednostranně, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
750Kč
Bez daně: 750Kč
Černošín, Tschernoschin bei Mies, Stříbro, Tachov
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.  ..
 
680Kč
Bez daně: 680Kč
Obrazy a předobrazy
Karel Císař (ed.)
UMPRUM, Praha 2019. Pevná vazba, 168 stran. Rozměr: 21,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisované desky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Album von Karlsbad - Karlovy Vary - 16 pohlednic v albu
* KARLOVY VARY *
Album von Karlsbad. Sammlung von 16 kolorierten Lichtdruck-Tafeln, o.V., o. J.,Mappe etwas berieben ..
 
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
V kradeném čase. Výběr ze studií, článků a úvah z let 1973 - 1993 (podpis Vilém Prečan)
Vilém Prečan (podpis)
Nakladatelství Doplněk Brno, 1994. Ústav pro soudobé dějiny AV ČR Praha. Vydání první. 620 stran. Rozměr: 16x22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Věnování s podpisem autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lázně Bělohrad - balzám pro tělo i duši
kolektiv autorů
Pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 86 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oeuvres complètes de J.-J. Rousseau, sv. 5-6 [1855; Julie aneb Nová Heloisa; Emil anebo O výchově; vazba; kůže]
Rousseau, Jean-Jacques
Francfort s/M. [Frankfurt nad Mohanem]: Bechhold 1855, váz., 376+467 s., 12° (12,5 x 15 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek mírně naražené a odřené, kůže na hřbetu vybledlá, ořízka a předsádky zažloutlé, horní ořízka trochu ztmavlá, na stránkách je zřídka drobná hnědá skvrnka od s
750Kč
Bez daně: 750Kč
Nový majestát (podpis Rudolf Krupička)
Rudolf Krupička (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 91 stran, rozměry: 17,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka je nepatrně odřená. Autorské věnování s podpisem. Kniha má v dolní části u hřbetu skvrnku - téměř na všech stránkách.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Malý pan Talisman
Karol Sidon
Torst 2018. Brožovaná, stran 156, vyd. první. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Paris révolutionnaire. Nouvelle Edition, illustrée de plans et dessins. D'après les documents originaux [Paříž, revoluce, historie, Francie]
Lenôtre, Georges
Paris: Librairie Académique Perrin et Cie 1926, pův. brož., XI+390 stran s vyobrazeními, 8° (13,5 x 20 cm)
desky ušpiněné, zohýbané, ohnuté rohy některých stránek, stránky poněkud zahnědlé, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021