NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran celkem 124
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka. Titulní list je vytržený - nechybí. Přední desky se uvolňují od vazby, zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, každé číslo 4 strany
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Omega, 2017. Pevná vazba s obálkou, 952 stran, rozměry: 14 x 21 cm
Stav výborný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Fobos, 2022. Původní pevná vazba s přebalem, 187 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Výborný stav, pouze na titulním listu je napsané datum
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 19 cm, 194 stran, čb. fotografie v textu.
Stav velmi dobrý, na deskách i hřbetu jsou malé hnědé skvrnky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, strany 8, rozměry: 24 x 31 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
J. Otto - Ottovo nakladatelství 2010. Pevná vazba, rozměry: 20,5 x 28,5 cm, stran 184 - množství vyobrazení
Stav pěkný, na deskách je nálepka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Knižní klub, 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 20,5 x 24 cm. Stran 352 - množství vyobrazení
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Blok, 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 177, vydání první.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 197 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Omega 2017. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 22 cm, 207 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý. První dvě strany jsou protržené, první strana se ztrátou
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Stará pohlednice, prošlá, bez zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo R + H., vydavatelství MOTTO, Praha 2004. Vydání první, stran 115. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 43521 až 43536 z 116946 (7310 stránek)
Zákazníci sk





![Demänová [Demänovská jeskyně; Demanová; Slovensko] Demänová [Demänovská jeskyně; Demanová; Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740042-demanova-demanovska-jesky-17428885601-1024x1024.jpg)






![Arijský boj, ročník IV., číslo 8/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník IV., číslo 8/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739918-arijsky-boj-rocnik-iv-cis-17428841371-1024x1024.jpeg)



