NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry cca: 18,5 x 26,5 cm. Stran 112.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. vyd. první, 250 stran - včetně vyobrazení + vložený arch.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Nakl. Libri, Praha 2003. Původní pevná vazba, rozměry: 21,5 x 27,5 cm, stran 327 - včetně čb. obr. v textu.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal: Reader´s Digest Výběr, Praha 1999
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Správa pražského hradu, Praha 1999.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo: nakl. Ikar,Knižní klub, Praha 1997
Velmi dobrý stav, ošoupané desky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1947. Originální poloplátěná vazba s přebalem - v průhledném obalu, rozměry: 17,5 x 23,5 cm, stran 172.
Stav dobrý, přebal je odřený a potrhaný se ztrátou, nesouvisející věnování. Na okrajích několika stránek jsou skvrnky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
London – Buffalo – Toronto: University of Toronto Press 2010.
Pěkný stav, pouze hrany desek lehce odřené, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Biocont Laboratory, Brno 1997. Pevná vazba, rozměry: 17 x 22 cm, stran 428
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal: Readers Digest v roce 2010
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: Nakladatelství Rebo Productions, 2007
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý. Zažloutlé a lehce ušpiněné
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydalo: Nakladatelství Rebo Productions, 2007
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 24, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné a otřepené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2011. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 43473 až 43488 z 116945 (7310 stránek)
Zákazníci sk


![Obnova památné Prahy [město Praha, architektura, urbanismus; stará Praha] Obnova památné Prahy [město Praha, architektura, urbanismus; stará Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700713-obnova-pamatne-prahy-star-16976365441-1024x1024.jpg)

![Encyklopedie českých vesnic I. - Střední Čechy a Praha [lidová architektura, venkovské stavby] Encyklopedie českých vesnic I. - Střední Čechy a Praha [lidová architektura, venkovské stavby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708477-encyklopedie-ceskych-vesn-17062521921-1024x1024.jpg)



![Translating Pane: Immigrant Suffering in Literature and Culture [literární věda, menšinoví autoři, emigrace a imigrace v literatuře, utrpení v literatuře, imigranti, mezikulturní studia, beletrie] Translating Pane: Immigrant Suffering in Literature and Culture [literární věda, menšinoví autoři, emigrace a imigrace v literatuře, utrpení v literatuře, imigranti, mezikulturní studia, beletrie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740088-translating-pane-immigran-17429102541-1024x1024.jpg)



![Arijský boj, ročník III., číslo 49/1942 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník III., číslo 49/1942 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740079-arijsky-boj-rocnik-iii-ci-17429096441-1024x1024.jpeg)


