NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Toulky českou minulostí 9 - Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády [František Josef I., bratr Maxmilián, korunní princ Rudolf, následník František Ferdinand d´Este, císařovna Alžběta Sisi]
Petr Hora - Hořejš
Vydalo VIA FACTI 2002. Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, 223 stran s mnoha ilustracemi. Rozměry: 18 x 30 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Toulky českou minulostí 13 - Na prahu 20. století. Češi na vzestupu!
Petr Hora - Hořejš
Vydalo VIA FACTI 2012. Celoplátěná vazba s obálkou, 223 stran s mnoha ilustracemi, první vydání. Rozměry: 18 x 30 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Klatovy kdysi a dnes (pohled do historie města)
I. Rubáš, J. Protiva
Klatovy 2008. Pevná vazba, rozměry: 23 x 21 cm, stran 168 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Otevři zahradu rajskou. Benediktini v srdci Evropy 800-1300. Velký katalog z výstavy
Dušan Foltýn – Jan Klípa – Pavlína Mašková – Petr Sommer – V
Vydala Národní galerie v Praze, 2015.Kniha formátu 4°, 30 cm, 491 stran, velké množství vyobrazení, brožovaná, v měkkých deskách.
Dobrý stav, nepatrně odřené roh, zašlá ořízka.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Nástroje a přístroje zvěrolékařské. Pomůcky pro chov a ošetřování hospodářského zvířectva Aesculap (ochranná známky). Výrobky firmy Akciová společnost pro jemnou mechaniku, dříve Jetter & Scheerer, Tuttlingen
Předkládá firma Bratři Čížkové nást., centrála v Praze II, Na Poříčí 9.
Desky trochu zašpiněné a na rozích lehce odřené, dolní část str. 369-370 odtržená, S. 233-234 natržená, 235-236 vytržená a chybí, titulní strana lehce uvolněná z vazby, jinak kniha uvnitř pěkná, celko
4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
Velké finále [Kapitoly ze zákulisí konce 2. světové války v Evropě]
kolektiv autorů
Vydalo Baroko a Fox - Knižní a hudební vydavatelství Beroun 1995. Vydání první, stran 261. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Život v homérské době [Antické Řecko, starověk, antika]
Émile Mireaux
Nakladatelství Odeon, Praha 1980. Z francouzského originálu. Vydání první. 264 stran, obrazová příloha. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Judita
Sándor Márai
Nakl. Academia, Praha, 2005. Původní pevná vazba s přebalem, 444 stran, rozměr 13,5 × 20,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Charmides, Laches, Lysis, Theages [Platon - Platonovy spisy] O povahové harmonii
Platon, František Novotný
Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm. 162 stran.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Pod tíhou historie (Jiří Padevět)
Jiří Padevět, Luděk Staněk
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2016. První vydání. Pevná vazba s přebalem. Stran 184, 16 bar. příloh. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
To nejlepší z Renčína (Vladimír Renčín, humor, kreslené vtipy)
Vladimír Renčín
Vydalo: Nakladatelství Carmen, 1991
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zubní technik, ročník I., čísla 1.-12./1934 - Časopis Jednotného svazu soukromých zaměstnanců v ČSR [zubař, zuby]
Robert Klein (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm. Stran celkem 136.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021