NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1944.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel M. Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 442, rozměry: 18 x 25 cm.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel M. Urbánek, Praha 1942.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1990. Původní brož, 246 stran, první vydání, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 185 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části lehce natržený, některé složky jsou uvolněné. Okraje stránek jsou zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1970. Přeložila Anna Nováková. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 204 stran, druhé vydání, rozměr: A5.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1994. Obálku navrhl a graficky upravil Milan Jaroš. Vydání druhé, v Mladé frontě první, stran 192. Původní brož s obálkou.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 395. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Melantrichovy knižnice, svazek XV. Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1929. Ilustroval Z. Kratochvíl. Stran 285. Původní celoplátěná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 21 cm, 161 stran. První vydání.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou nepatrně odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 43425 až 43440 z 116945 (7310 stránek)
Zákazníci sk














![Čtení z Biblí kralické [převyprávěná Bible kralická, Starý a Nový zákon] Čtení z Biblí kralické [převyprávěná Bible kralická, Starý a Nový zákon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740129-cteni-z-bibli-kralicke-pr-17429275251-1024x1024.jpg)

