NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: Ottovo nakl., 2015
Výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměr: 14 x 21 cm, 29 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit, rozměr: 14 x 21 cm, 29 stran.
Velmi dobrý stav, kovová sponka se lehce začíná vytrhávat.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Votobia, 1997. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 149
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Ivo Železný, 1996. Edice Knížky dostupné každému, sv. 46. Vydání první. Stran 111. Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Faun, Praha 2004. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 228 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 125, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2001. Vydání první, stran 160. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2010. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Portál, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry: 17 x 19 cm, 95 stran
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 16 x 22 cm, 222 stran - včetně vyobrazení v textu
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, Praha 2013. Pevná vazba, 10 stran. Rozměry: 24 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1958. Edice Knihovna klasiků. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 701 stran. Rozměr 14x20 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal je odřený a po okrajích otřepený. Lehce ušpiněná ořízka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba - v průhledném obalu, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 78. Vydání první
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, průhledný obal se ztrátou. Knižní blok je z obálky uvolněný. Vyřazený knihovní exemplář, na titulním listu je vystřižené razítko. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Fobos, 2022. Pevná vazba s obálkou. Stran 347. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2005. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 43393 až 43408 z 116939 (7309 stránek)
Zákazníci sk













![Tragédie I. - William Shakespeare (Romeo a Julie - Julius Caesar - Hamlet - Othello a Makbeth) [Knihovna klasiků - divadelní hry, drama] Tragédie I. - William Shakespeare (Romeo a Julie - Julius Caesar - Hamlet - Othello a Makbeth) [Knihovna klasiků - divadelní hry, drama]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740175-tragedie-i-william-shakes-17429720581-1024x1024.jpg)
![Možnost půlnoci [Plamen - edice současné zahraniční poezie] Možnost půlnoci [Plamen - edice současné zahraniční poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740174-moznost-pulnoci-plamen-ed-17429719691-1024x1024.jpg)

