NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Paseka, Praha a Litomyšl, 2009. Původní pevná vazba s přebalem, 471 stran, první vydání, rozměr: 16,5 × 23,5 cm.
Stav dobrý, obal natržený, poškrábaný a ohmataný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Academia, Praha, 2009. Původní vazba s obálkou, 220 stran, rozměr: 20,5 × 27 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 6
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Poloplátěná vazba, stran 166, rozměry: 19 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 75, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně vyšisované, hřbet je v horní části lehce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pevná vazba, 13 vydání, rozměry: 22 x 16 cm, stran 12
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 6
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 44, rozměry: 15,5 x 23 cm
Stav velmi dobrý, Vyřazený knihovní exemplář
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožované s původní obálkou, stran 41, rozměry: 12,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky, místy nerozřezáno.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Studie z medologie dějin umění. KLHU. Edice Theorie a kritika, sv. 8, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 22 cm, první vydání, 104 stran textu + 40 stran obr. přílohy.
Dobrý stav, přebal lehce ušpiněný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Fontána, 1997. Původní brož, 8°, 240 stran. Dobrý stav (viz foto).
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, 71 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, hřbet je v dolní části natržený s lehkou ztrátou. Složky jsou uvolněné, okraje stránek zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rozmluvy, Purley, 1985 (22. svazek Rozmluv). Exilové vydání! Původní brož, 169 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Paris: Nouvelles Editions Latines 1983.
Desky trochu zašpiněné, na hranách lehce odřené, dolní roh předních desek mírně ohnutý, uvnitř průběžně podtrháváno a vepisováno tužkou, jinak bez dalších poškození. Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal: E. Weinfurter, Praha 1928
Velmi slušný stav, zašlá, ošoupané desky, tečky od černé propisky na horním pravém rohu desek
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 43361 až 43376 z 116939 (7309 stránek)
Zákazníci sk














![Život pro knihu (edice: Rozmluvy, sv. 22) [biografie, nakladatelství, exilové vydání] Život pro knihu (edice: Rozmluvy, sv. 22) [biografie, nakladatelství, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_165407_1-1024x1024.jpg)
![La Face Cachée de la Lune ou Cinq Ans dans les Prisons de Tito [chorvatská literatura, paměti, vzpomínky z komunistického vězení, Jugoslávie, normalizace v Jugoslávii, "Sakrivena strana mjeseca"] La Face Cachée de la Lune ou Cinq Ans dans les Prisons de Tito [chorvatská literatura, paměti, vzpomínky z komunistického vězení, Jugoslávie, normalizace v Jugoslávii, "Sakrivena strana mjeseca"]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740192-la-face-cachee-de-la-lune-17429847521-1024x1024.jpg)
